Kto by pomyślał, że lustro może aż tak odmienić wnętrze. Co więcej nadaje unikalnego charakteru, wprowadza tajemnicę, magię i romantyzm. Wielkie okute w zdobione ramy lustro, jest jak zachęta do przejścia na druga stronę lustra, co może mieć symboliczne znaczenia.

lustro – element dekoracji

Lustra optycznie powiększają wnętrza, nie bez powodu architekci bawią się formą i stylem, aby dać poczucie większej przestrzeni.  Z naszej lokalizacji wydobędzie wszystko co najlepsze. Doskonały zabieg dla niewielkich sal.

lustro na stole

Lustro pięknie odbija światło. Migocące płomienie świeczek odbijające się od luster, ocieplą wnętrze, nadadzą charakteru. Sprawdzą się zwłaszcza przestrzeniach namiotowych, aby zagospodarować przestronne wnętrze.

lustro w ogrodzie

Lustro może mieć różne zastosowanie, ale zawsze jego celem jest zaproponować oryginalne i niestandardowe rozwiązanie.

Lustro jako podtalerze wydobędą głębię lokalizacji.  Natomiast lustro jak table plan pozwoli odbiec od tradycyjnych już drukowanych planów gości. Wprowadzi świeżość i niezwykłą elegancję zarazem. Postaw lustro na sztaludze, lub gigantycznych wielkości lustro oprzyj o ścianę, efekt wow gwarantowany.

lustro dekoracja stołu weselnego

Lustro ukazać się może w dekoracjach Sali weselnej, im więcej tym lepiej. Tutaj nie można przesadzić, każda ilość da efekt komnaty luster, co również jest pożądaną opcją.

lustro tablica powitalna

Lustra mogą mieć niezwykle wytworny charakter, ale w odpowiedniej aranżacji i entourażu zyskają charakter rustykalny. Wszystko zależy od perspektywy i dodatków.

lustro stół weselny

Idź dalej z lustrem jako temat przewodni, podaruj gościom mini lusterka jako prezenciki, poszukaj eleganckich z rączką jako prezent podziękowanie dla Świadkowej. Wykorzystaj motyw lustra w zaproszeniu, aby uchylić rąbka tajemnicy. Lustro to niezwykle wdzięczny temat. To przy nim fotografować się będą goście, to tam operator wideo próbował będzie uchwycić niepowtarzalny kadr.

lustro w ogrodzie

Lustra nadają tej tajemniczości, a każda Panna Młoda marzy, żeby do ostatniej chwili tą tajemniczość przed Panem Młodym zachować.

lustro złota rama na sali

Nigdy nie myślałaś o takim przewodnim temacie? Mam nadzieję, że moje podpowiedzi okażą się cenne.

lustro – element dekoracji

Źródła zdjęć: 1|2|3|4|5|6|7|8|9