alternatywne targi ślubne lublin

Ślub i wesele to prawdziwie magiczny dzień, w którym szczęście promieniuje jak słońce. Jak jednak sprawić, aby każdy ze ślubnych detali był naprawdę niepowtarzalny i aby zachwycał wszystkich weselnych gości? Najlepiej poszukać inspiracji u prawdziwych profesjonalistów w branży ślubnej.

Taka okazja nadarzy się już 18 listopada 2018 roku. Każdy, kto mieszka na Lubelszczyźnie i skorzysta z zaproszenia do odwiedzenia In Between Hotel będzie mógł zanurzyć się w magicznej atmosferze Wernisażu Ślubnego.

alternatywne targi ślubne

Wernisaż Ślubny to niepowtarzalne spotkanie najlepszych, starannie wyselekcjonowanych ślubnych usługodawców oraz przyszłych Par Młodych. W luksusowych hotelowych wnętrzach czekać będą firmy, których zadaniem oraz radością jest troska o to, aby – niby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – ślub był wydarzeniem jak z bajki.

alternatywne targi ślubne

alternatywne targi ślubne

 

Narzeczeni oraz wszyscy zainteresowani ślubną tematyką spotkają przedstawicieli sukni ślubnych oraz salonów z męską ślubną modą; projektantów ślubnej papeterii, biżuterii oraz jubilerów; florystów oraz fryzjerów, fotografów oraz kamerzystów, cukierników i wiele, wiele innych wystawców. Będzie można zapoznać się z wykonanymi realizacjami, ale również wypowiedzieć na głos marzenia, które jeszcze nigdy nie zostały spełnione i przekonać się, że ich spełnienie jest prostsze, niż to może się wydawać.

 

alternatywne targi ślubne

alternatywne targi ślubne

Nie są potrzebne żadne bilety ani zapisy, gdyż wstęp jest bezpłatny.

wernisaż ślubny lublin

fot.- Kamil Sadurski Foto
grawerowane tabliczki i winietki – Corten Design
kwiaty Passja-Flora Pracownia Florystyczna
suknia – PARIS Manufaktura sukien ślubnych
garnitur – Club Conesera
biżuteria – Perfect Day Biżuteria Ślubna, PILLow Design
makeup – Judyta Piwowarska Makeup
fryzura – Warkocze na Wynos
tort – Vanilla Cukiernia
auto „ogórek” – Daniel Nowosad
zastawa – Rosenthal Polska
buty – Showroom KSIS
bielizna – Body Sklep
pozuje – Patryk Tomaszewski, Ala Cywińska