Kameralne śluby i Mazury to połączenie idealne. Piękna natura, cudne widoki, spokój i cisza to idealna sceneria, żeby powiedzieć sobie TAK.

Przyjęcia weselne bliżej natury to nie trend, to potrzeba przeżycia dnia ślubu i wesela w wyjątkowy sposób. Celebrowanie w połączeniu z cudnym widokiem to wymarzony plan na wielki dzień.

Kameralne śluby to świetny pomysł na wyjątkowe wydarzenie, a Mazury to destynacja wręcz wymarzona.

KAMERALNY ŚLUB NA MAZURACH

Pewnego marcowego dnia pojechaliśmy na drugi koniec Polski, aby zobaczyć obiekt, który miał być miejscem na ślub i weekendowy odpoczynek wszystkich gości weselnych. Wiosna stawiała nieśmiałe kroki, przyroda powoli budziła się do życia, w Gdyni kilka dni wcześniej był jeszcze śnieg. Jednak z każdym przejechanym kilometrem okolica zachwycała coraz bardziej. To był mój pierwszy raz na Mazurach, a że uwielbiam spędzać wolny czas w miejscach z dala od miejskiego pędu, byłam zachwycona tym co mijamy.

Zbliżając się do obiektu, nasz optymizm trochę gasł, włączyła się czerwona lampka, ponieważ jechaliśmy ubitą, piaszczystą drogą przez las. Wiecie, to takie uczucie, kiedy jedziecie w nieznane miejsce, nawigacja każe Wam skręcać w jakąś podejrzaną drogę, a intuicja podpowiada Wam „nie rób tego”. Ale dojechaliśmy i to co zobaczyliśmy, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Widok na jezioro był niesamowity, a ilość zieleni wokół robiła ogromne wrażenie.

Czerwcowa, słoneczna pogoda w dniu ślubu była po prostu wymarzona.

Goście przejechali setki kilometrów by spędzić ten cudowny weekend w pięknym miejscu. To był kameralny ślub w kościele i przyjęcie na tarasie pod światełkami z żarówkowej girlandy. Mazury spisały się doskonale!
Nie było orkiestry czy barmana, była za to najbliższa rodzina, piesek, dużo miłości i szczęścia. Wszystko to, na czym naszej Parze Młodej zależało najbardziej.

Marzenie o idealnym ślubie i weselu się spełniło. Kameralne śluby na Mazurach to doskonały pomysł dla tych, którzy pragną przeżyć bardziej i mocniej.

kameralne śluby Mazury ślub na Mazurach ślub na Mazurach kameralne śluby Mazury kameralne śluby Mazury kameralne śluby Mazury kameralne śluby Mazury kameralne śluby Mazury kameralne śluby Mazury kameralne śluby Mazury kameralne śluby Mazury kameralne śluby Mazury kameralne śluby Mazury kameralne śluby Mazury kameralne śluby Mazury ślub na Mazurach ślub na Mazurach ślub na Mazurach

Zdjęcia: Kamil Błaszczyk