najmodniejsze suknie ślubne_proste suknie ślubne

Trendy obowiązują niemal każdą dziedzinę, która nas otacza. Można mówić o nich przy opisywaniu stylu życia, urządzaniu wnętrz, a zdecydowanie najczęściej słyszymy o nich w kontekście mody. Oczywiście cała branża ślubna również podlega zmianom, a każdy sezon przynosi ze sobą nowe tendencje.Jesteście ciekawi, jakie będą najmodniejsze suknie ślubne  w 2019 roku oraz w jakim kierunku pójdziemy podczas organizacji ślubów? Przygotowałyśmy dla Was kilka najciekawszych trendów.

Najmodniejsze suknie ślubne na 2019 rok

Moda budzi najwięcej emocji, więc to właśnie od niej zaczniemy. Przeglądając zdjęcia prezentujące najmodniejsze suknie ślubne z nowych kolekcji najbardziej liczących się projektantów, można wyszczególnić przynajmniej kilka głównych trendów w modzie. Przede wszystkim rok 2019 zapowiada się pięknie i łączy w sobie wiele spektakularnych elementów.

#kolor kolorowe suknie ślubne nie szokują już jak tak bardzo, jak wtedy gdy po raz pierwszy pojawiły się w kolekcjach znanych projektantów. Dzisiaj już nikogo nie dziwią kreacje w odcieniu intensywnej czerwieni, a nawet… czerni. Ten barwny trend jest kontynuowany m.in. w kolekcjach Very Wang proponowanych Pannom Młodym na przyszły rok.

najmodniejsze suknie ślubne - kolorowe suknie ślubne

#kokarda –  kojarzy się bardzo delikatnie i dziewczęco. Klasyczna suknia ślubna z jej dodatkiem nabierze romantycznego charakteru, a kokarda umieszczona w talii dodatkowo ją podkreśli. Jednak użycie w stylizacji detalu, jakim jest kokarda, wcale nie oznacza, że musi być ona stonowana i klasyczna. Jeśli marzysz o odrobinie ekstrawagancji postaw na przeskalowaną wersję kokardy. Najmodniejsze suknie ślubne liczących się projektantów zdobi właśnie detal w takiej odsłonie. Znajdziemy je na przykład u Oscara de la Renta i w kolekcji marki Pronovias.

klasyczna suknia ślubna _ najmodniejsze suknie ślubne

#kwiaty, a także falbany i przezroczystości – kwiaty 3D naszywane na suknię, bogate hafty oraz przezroczystości królowały już w  2018 roku. Ten trend jest wyjątkowo piękny i romantyczny, dlatego nie chcemy się jeszcze z nim rozstawać. Do wyżej wymienionych dochodzą jeszcze pięknie drapowane falbany, które sprawiają, że klasyczna suknia ślubna zyskuje zupełnie nowe oblicze.

najmodniejsze suknie ślubne _ proste suknie ślubne

#pióra – suknie ślubne z dodatkiem piór to jedna z  najbardziej oryginalnych tendencji występujących w modzie ślubnej. Projektanci zdobią nimi dekolty, ramiona, tworzą z nich gorsety, a nawet wykorzystują je jako materiał pokrywający całą kreację. Pióra wykorzystane w stylizacji nadają jej lekkości i finezji.

moda ślubna _ najpiękniejsze suknie ślubne

#królewskie inspiracje –  kolejny ślub w Royal Family musi mieć swoje echo w ślubnych trendach. Wcześniej stylizacja Kate, a teraz Meghan stała się inspiracją i wzbudziła falę podziwu na całym świecie. Klasyczna suknia ślubna, którą wybrała księżna Sussex, prezentowała się zjawiskowo, dlatego w tym roku na pewno nie zabraknie kreacji wzorowanych na skromnej, piękniej sukni Markle oraz stylizacji powstałych z wykorzystaniem tiary.

najmodniejsze suknie ślubne _ klasyczna suknia ślubna

Trendy w modzie ślubnej zawsze budzą najwięcej emocji. Oto najgorętsze tendencje na nadchodzący sezon i najmodniejsze suknie ślubne z kolekcji projektantów. Który trend podoba Wam się najbardziej, czy założyłybyście którąś z sukni ślubnych? 🙂

Źródła zdjęć: 1|2|3|4|5|