koperty na zaproszenia_nowoczesne zaproszenia ślubne

Wybór wyglądu zaproszenia na slub to bardzo ważny element ślubnych przygotowań. Pary Młode często nie poświęcają im zbyt dużej uwagi, a to przecież pierwsza zapowiedź Waszej uroczystości! Zaproszenia sugerują jej charakter i podpowiadają gościom jakiego przyjęcia mogą się spodziewać. Powinny być wyjątkowe, niepowtarzalne i w pełni dopasowane do Was.

Zwłaszcza jeśli planujecie wesele z motywem przewodnim byłoby wspaniale, gdyby podkreślały je piękne zaproszenia ślubne, które będą jego wyjątkowym uzupełnieniem.

Dzisiaj przygotowałyśmy dla Was kilka najgorętszych trendów dominujących w papeterii ślubnej w 2019 roku. Zobaczcie jakie zaproszenia na slub będą królowały w najbliższych miesiącach.

Wyjątkowe zaproszenia ślubne inspirowane naturą

Kwiaty oraz motywy botaniczne to wyjątkowo romantyczny trend, który mogliśmy oglądać na zaproszeniach już wcześniej. Także w tym roku motywy florystyczne zostają z nami. Bardzo się z tego cieszymy, bo zaproszenia ślubne i kwiaty to idealne połączenie! Zarówno te w intensywnych kolorach, jak i te delikatne pastelowe są przepiękne.

zaproszenia na slub_zaproszenia ślubne kwiaty

zaproszenia ślubne i akwarele _ wyjątkowe zaproszenia ślubne

zaproszenia ślubne kwiaty _ wyjątkowe zaproszenia ślubne

Nowoczesne zaproszenia ślubne w intensywnych kolorach

To zupełne przeciwieństwo łagodnych i wyważonych odcieni, które często występują
w zaproszeniach na ślub.  Mroczne, wyjątkowo ciemne kolory na zaproszeniach na wyjątkowy Dzień Ślubu to zdecydowanie oryginalna propozycja. Do łask wraca głęboki granat, który przypomina kolorem atrament z wiecznego pióra, a obok niego pojawi się także czerń. Takie mocne kolory są doskonałym tłem dla barwnych kwiatów oraz minimalistycznych zaproszeń. Przepięknie prezentują się zarówno z dodatkiem złota, jak i srebra.

zaproszenia na slub _ wyjątkowe zaproszenia ślubne

wyjątkowe zaproszenia ślubne _ ślub zaproszenia

wyjątkowe zaproszenia ślubne _ nietypowe zaproszenia ślubne

Wyjątkowe zaproszenia ślubne w minimalistycznym stylu

Minimalizm to tendencja, która na dobre zagościła w naszym życiu codziennym, a od jakiegoś czasu łagodnie przenika również do tematyki ślubnej. Zaproszenia na slub w stylu minimalistycznym często występują w jednym, dominującym kolorze i są pozbawione zbędnych ozdób. Takie wzory cieszą się coraz większą popularnością wśród Par Młodych. Zupełnie się temu nie dziwimy – prostota jest szczytem wyrafinowania.

wyjątkowe zaproszenia ślubne_piękne zaproszenia slubnezaproszenia na slub_wyjątkowe zaproszenia ślubne

nowoczesne zaproszenia ślubne_wyjątkowe zaproszenia ślubne

Pięknie zdobione koperty na zaproszenia ślubne

To chyba najpiękniejszy detal zdobiący zaproszenia na slub! Wklejki znajdujące się na wewnętrznej stronie koperty są pierwszym co rzuca się w oczy, gdy podekscytowani otwieramy tajemniczą przesyłkę. To niesamowicie elegancki detal, który zdecydowanie cechuje wyjątkowe zaproszenia ślubne. Wklejka jest  też świetnym miejscem, aby dodać jakieś spersonalizowany detal, na przykład napisaną w finezyjny sposób datę waszego ślubu.

wyjątkowe zaproszenia ślubne_koperty na zaproszenia ślubne

wyjątkowe zaproszenia ślubne_zaproszenia ślubne kwiaty
Eksperci z „Papier i Tusz” dodają: koperty są wykonywane ręcznie, mogą być:w całości lub częściowo zadrukowane oraz ozdobione dopasowaną do stylu papeterii wklejką 

Przezroczyste zaproszenia na slub

Na pewno kojarzycie szalenie zmysłowy efekt tatuażu, który urzeka Panny Młode w sukniach ślubnych, a co powiecie na zmysłowe przezroczystości przeniesione również do papeterii? Wyjątkowe zaproszenia ślubne nadrukowane na papierze transparentnym oraz przezroczyste koperty wykonane z kalki, które jeszcze przed otwarciem nieznacznie odsłaniają swoją zawartość? My jesteśmy zachwycone tym pomysłem!

nowoczesne zaproszenia ślubne_nietypowe zaproszenia ślubne

wyjątkowe zaproszenia ślubne_ślubne zaproszenia
Eksperci z „Papier i Tusz” dodają: wybrane modele zaproszeń mogą być ozdobione złotymi lub srebrnymi płatkami oraz udekorowane pociągnięciem pędzla. 

koperty na zaproszenia_nowoczesne zaproszenia ślubne

Jak podobają się Wam najnowsze trendy w papeterii? Nam bardzo! W tym roku będą królowały naprawdę wyjątkowe zaproszenia ślubne! Jeśli chcecie poznać inne tendencje, które będę popularne w tym roku koniecznie zajrzyjcie do naszego wpisu o najmodniejszych sukniach ślubnych:

>> Najmodniejsze suknie ślubne, czyli trendy w modzie ślubnej na 2019 rok

[line]Papeteria zaprezentowana we wpisie została stworzona przez „Papier i Tusz”Wszystkie zaprezentowane projekty wykonywane są na najwyższej jakości papierach, a każdy wzór, który tylko wybierzecie  jest dopasowywany do Waszych potrzeb i oczekiwań.