trend2019_aksamit

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, co obecnie jest modne na ślubach. Młode Pary, zależnie od upodobań bazują na różnych stylach i wybierają z nich elementy, które najbardziej im się podobają. Można więc powiedzieć, że właściwie modne jest wszystko. Jednak każdego roku pewne tendencje wysuwają się na przód i stają się bardziej popularne od innych. Wybrałyśmy dla Was najgorętsze propozycje – oto kilka wybranych trendów ślubnych na 2019 rok.

Najmodniejsze suknie ślubne z kolekcji projektantów już za nami. Mogliście o nich poczytać tutaj, a w tym wpisie możecie zobaczyć wyjątkowe zaproszenia ślubne, które będą królowały w tym sezonie.

Trendy w modzie ślubnej zawsze budzą najwięcej emocji, ale jakie będą trendy w organizacji uroczystości?

#minimalizm – życie w rytmie slow oraz minimalizm to idee cieszące się niesłabnącą popularnością. Narzeczeni, kierujący się nimi na co dzień pragną, aby miały one odzwierciedlenie również na ich ślubnych przyjęciu. Dalej będziemy się trzymać blisko natury i skupiać na emocjach, które są tego dnia najważniejsze. To właśnie umiar i prostota będą towarzyszyły nam, gdy będziemy planować ślub i wesele.

ślub i wesele - trendy ślubne

#industrialny klimat – styl rustykalny na pewno nie odejdzie jeszcze w niepamięć, ale zyskuje godnego następcę – to klimat industrialny, który już wcześniej miał wielu zwolenników. Wnętrza starych fabryk, surowe przestrzenie oraz zaaranżowane w ten sposób obszary dawnych manufaktur i magazynów to miejsca, które na pewno przyciągną wiele Par Młodych. Styl industrialny to dużo cegły, szczególnie tej postarzanej i metalowych elementów we wnętrzach, a także akcenty z brązu i miedzi.

trend2019_industrialne

#aksamit – trendy ślubne zapowiadają, że w 2019 roku czeka nas powrót aksamitu. Co o Tym sądzicie? My jesteśmy na tak! Używając tego materiału w wyjątkowo prost sposób możemy dodać całości wystroju przytulności oraz niezwykłej wytworności.

#mocniejsze kolory – ślub i wesele kojarzą się z bielą oraz delikatnymi, pastelowymi kolorami. Jednak intensywne barwy zaczną królować nie tylko na sukniach ślubnych proponowanych przez projektantów, lecz także w dekoracjach. Zapowiada się naprawdę kolorowy rok!

trend2019_aksamit

#neony – nonowe napisy na ślubach? To zdecydowanie oryginalny trend ślubny. Czy wyjątkowe, barwne napisy ozdobią ścianki z Parą Młodą i będą królowały w dekoracjach w 2019 roku? Przekonamy się już wkrótce!

trendy2019_neony

#nieszablonowe kompozycje – ślubne dekoracje od kilku lat są coraz odważniejsze i wyjątkowe. Ogromne liście monstery, czy zielona dżungla na ślubach i weselach już nikogo nie dziwią. W tym sezonie czekają nas kolejne wyjątkowo oryginalne połączenia i to nie tylko stworzone z kwiatów. Trendy ślubne wskazują, że w 2019 roku będą królowały również oryginalne dodatki, na przykład przepięknie wyglądająca trawa pampasowa. Lekka, zwiewna i dodająca całej dekoracji niezwykłej objętości.

trawa pampasowa_trendy 2019

Który trend ślubny najbardziej przypadł Wam do gustu? Czy wykorzystalibyście któryś pomysł organizując swój ślub i wesele? 🙂

 

1|2|3|4|5|6|7|8|