ślub i wesele w fotografii

Dzień ślubu – ten wytęskniony, wymarzony, zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach… Przygotowujemy się do niego przez długie miesiące, a gdy nadejdzie, staramy się zapamiętać każdą sekundę. Pomagają nam w tym zaproszeni profesjonaliści – fotografowie i filmowcy – którzy czynią wszystko, aby multimedialne relacje z uroczystości ślubnych były jak najbardziej bogate i piękne. Najczęściej jednak okazuje się, że nie tylko Para Młoda, ale i weselni dokumentaliści nie mogą być w tym samym czasie wszędzie. Nie od dziś zaś wiadomo, że czasem najciekawsze sprawy dokonują się tam, gdzie nikt ich się nie spodziewa, czyli za kulisami. Czy więc istnieje sposób, aby zachować w pamięci nie tylko momenty oficjalne, ale i te nieoficjalne? Oczywiście! Wystarczy poprosić o to gości weselnych oraz zapewnić im odpowiednie narzędzia – takie jak aparat fotograficzny lub smartfon oraz Wedbox, czyli jedyna w swoim rodzaju ślubna aplikacja fotograficzna!

aplikacja fotograficzna

Aplikacja Wedbox jest dostępna w 18 wersjach językowych, choć jej obsługa jest tak intuicyjna i przejrzysta, że właściwie każdy weselny gość – niezależnie od wieku czy języka, którym się posługuje – jest w stanie sobie z nią poradzić, i to z prawdziwą przyjemnością! Dzięki niej w wirtualnej przestrzeni naszych bezpiecznych serwerów goście weselni mogą dzielić się z Parą Młodą swoimi zdjęciami i filmami – tak krótkimi, jak i dłuższymi – z każdej chwili ślubnego dnia. Dzięki temu, jako jedyna tego typu aplikacja na rynku, daje możliwość nagrania zarówno spontanicznych życzeń, jak i długiego toastu.

Aplikacja ta dba też o prywatność, bo zdjęcia są widoczne jedynie dla tych, którzy zostaną zaproszeni przez Nowożeńców. Oznacza to tym samym, że bez ich wiedzy i zgody nie pojawią się w Internecie. Wedbox to także porządek, bo pozwala na przypisanie materiałów zdjęciowo-filmowych do odpowiednich kategorii, wcześniej określonych przez Państwa Młodych. Po zebraniu zdjęć i filmów wystarczy jedno lub kilka kliknięć, aby w ciągu 2 miesięcy od daty ślubu pobrać całe to bogactwo na swój komputer i wracać do nich w dowolnym momencie!

ślubna aplikacja do zdjęć

Aplikacja Wedbox to idealne rozwiązanie dla każdej Młodej Pary, także tej najbardziej wymagającej. Choć korzystanie z niej na standardowych zasadach było, jest i będzie bezpłatne – istnieje także możliwość wykupienia jednego z dodatkowych pakietów, by cieszyć się wszystkimi zebranymi materiałami w jakości HD – z możliwością zachowania kopii bezpieczeństwa na serwerze przez 2 lata.

wedbox do zdjęć

Trudno wymienić wszystkie zalety aplikacji Wedbox. Dlatego najprościej jest pobrać ją na swój smartfon – tak na iPhone, jak i na ten działający w systemie Android (Google PlayAppstore) – i zapoznać się osobiście z jej możliwościami, które nieustannie ulegają poszerzeniu. Tak, jak radość z dnia Waszego ślubu i wesela, którą dzięki Wedbox możecie podzielić łatwo, sprawnie i pewnie z kim tylko chcecie!

aplikacja ślubna do zdjęć

Więcej na temat aplikacji Wedbox (wraz z możliwością jej pobrania) możesz dowiedzieć się, klikając  tutaj.