ankieta śłubna

W kwietniu tego roku Grupa Portali Weselnych po raz kolejny przeprowadzi badanie, w którym świeżo upieczone małżeństwa będą mogły wypowiedzieć się w kwestii przygotowań do ślubu. Zebrane w ten sposób informacje posłużą do stworzenia raportu z najważniejszymi spostrzeżeniami.

To już trzeci rok z rzędu, kiedy Grupa Portali Weselnych organizuje Ogólnopolskie Badanie Nowożeńców. Tym razem zapraszamy do udziału małżeństwa, które pobrały się w 2015 roku. Będziemy pytać o najważniejsze kwestie związane z budżetem, procesem przygotowań, wyborem usługodawców oraz o wciąż żywe tradycje i zwyczaje ślubne. Chcemy się dowiedzieć, które z nich nadal są chętnie praktykowane, a które odeszły już dawno w niepamięć. Dodatkowo interesuje nas inicjatywa związana z zamianą kwiatów na niewielkie upominki czy datki na cele charytatywne. Dzięki zebranym w ten sposób danym, będziemy mogli pomóc przyszłym małżeństwom w ślubnych przygotowaniach. – wyjaśnia cel badania Kamil Kulpa z redakcji portalu fotograf-wesele.pl.

Badani odpowiedzą na łącznie 41 pytań, zawartych w kwestionariuszu. Dotyczą one np.: ślubnego budżetu, przygotowań do ceremonii, zwyczajów i tradycji ślubnych oraz pierwszych miesięcy od dnia zaślubin.

Każda wypełniona ankieta to 1zł, którą Grupa Portali Weselnych przeznaczy na rzecz Fundacji DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska. Zapraszamy do wzięcia udziału w sondażu.

Ankietę można znaleźć pod tym adresem.