Owocowe orzeźwienie

Photo credit 1 i 2

Śluby latem cieszą się największą popularnością. Słońce, przyjemne ciepło, zieleń, radość – to najczęstsze skojarzenia z tą porą roku. Może się jednak i tak zdarzyć, że słupek rtęci w termometrze poszybuje w górę i przyjemne ciepło zmieni się w trudny do zniesienia upał. Warto pomyśleć zawczasu, jak również w takich okolicznościach przyrody sprawić, aby zarówno Młoda Para, jak i goście mogli wspominać z przyjemnością nawet tak gorące chwile uroczystości weselnej.

Owocowe orzeźwienie
Photo credit 3 i 4

 

Pewnym – chętnie wykorzystywanym – pomysłem na weselną ochłodę mogą być zimne napoje albo lody, odświętnie podane i udekorowane. Kto woli delektować się mniejszymi porcjami, z pewnością zagustuje w kolorowych soczystych szaszłykach, albo w miniaturowych owocowych babeczkach.

Owocowe orzeźwienie
Photo credit 5 i 6

 

A gdyby tak zaserwować…weselny tort owocowy? W zależności od fantazji – jedne z takich tortów mogą być zrobione z dodatkiem delikatnej czekolady, inne zaś z samych owoców, bez żadnych dodatków. Z pewnością taki tort nie tylko wywoła efekt dużego zaskoczenia, ale i liczne zachwyty nad jego smakiem oraz orzeźwiającymi właściwościami.

Owocowe orzeźwienie
Photo credit 7 i 8

 

Co myślicie o takich owocowych orzeźwiających słodkościach na Waszym weselu?