Slow Wedding Day by K6

Ślub należy do najcudowniejszych wydarzeń w życiu. I – jak to ważne chwile – warto je świętować je bez pośpiechu, z podkreśleniem prostoty i naturalności. Począwszy od przygotowań do wesela, aż po samą ślubną uroczystość.

Sposobność do takiego świętowania będą mieli wszyscy, którzy odwiedzą pierwsze na Śląsku Alternatywne Targi Ślubne – Slow Wedding Day by K6. Targi te będą się odbywać 8 maja 2016 r. w godzinach od 11 do 17. Impreza będzie odbywać się z niezwykłym miejscu – dawnej gorzelni w Czechowicach – Dziedzicach, w której została stworzona Przestrzeń Kreatywna Kotulińskiego 6, zwana potocznie K6. Tam, gdzie czas zdaje się zatrzymywać na progu tradycji i nowoczesności – odbywają się różnego rodzaju Slow Eventy, warsztaty, szkolenia, koncerty, sesje fotograficzne oraz – od niedawna – bezpretensjonalne śluby i wesela.

Alternatywne Targi Ślubne na Śląsku
(fot. Dorota Koperska)

K6 to miejsce promieniujące niesamowitą energią. Dawna gorzelnia, która była praktycznie skazana na zburzenie, popadająca powoli w ruinę, otrzymała swoje drugie życie dzięki wysiłkowi prawdziwych pasjonatów. Teraz, już odnowiona, choć nadal nie wstydząca się swoich niedoskonałości, a nawet dumnie je eksponująca – dzięki dopełnieniu całości nowoczesnym designem, w otoczeniu przyrody naturalnej a nawet dzikiej – naprawdę zachwyca.

Dzięki temu niezwykłemu klimatowi Przestrzeń Kreatywna Kotulińskiego 6 to wymarzone miejsce na wszelkie wydarzenia zamknięte o różnorodnym charakterze – w tym śluby i wesela w plenerze. Każdy, kto wchodzi w progi K6 czuje się jak we własnym domu: swobodnie i swojsko.

W takiej właśnie – swobodnej i swojskiej – atmosferze będzie się odbywał pierwszy na Śląsku Slow Wedding Day. Do udziału w nim zostały zaproszone kreatywne firmy z polskiego rynku, dumne ze swojego inspirującego podejścia do oferty ślubnej.

 

Alternatywne Targi Ślubne na Śląsku
(fot. Dorota Koperska)

Już 8 maja stara czechowicka gorzelnia zamieni się w bajkowe miejsce z bogactwem pięknych sukienek od niszowych projektantów, niecodziennej biżuterii, zachwycającej papeterii, kwiatów i słodyczy, i wielu innych atrakcji. Swoich porad udzielać będą też doświadczeni konsultanci ślubni.

Slow Wedding Day to okazja, by spróbować innego podejścia do tematyki ślubnej – takiej, w której wiele nie zawsze oznacza lepiej, ale zawsze „Less is More”.

Slow Wedding Day by K6
(fot. Dorota Koperska)

Ślub może być naprawdę niecodziennym wydarzeniem – a receptę, jak tego dokonać, znajdzie każdy, kto przekroczy progi Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6 już w niedzielne przedpołudnie 8 maja 2016 roku!

Wśród Patronów medialnych Alternatywnych Targów Ślubnych na Śląsku – Slow Wedding Day by K6 jest też portal Pobieramysie.pl.