Konsultant Ślubny - Wytwórnia Ślubów

Każda okazja do spotkania jest dobra, zwłaszcza gdy jest ku temu szczególny powód. A nasz jest naprawdę wyjątkowy, bo Wytwórnia Ślubów kończy już 10 lat! To dla nas bardzo ważne wydarzenie, dlatego mamy zaszczyt zaprosić Was na spotkanie z nami oraz wspólne świętowanie. 

Z tej okazji zaplanowaliśmy razem z marką Lilou Ślubny Dzień, który odbędzie się we flagowym butiku firmy zlokalizowanym przy ulicy Mokotowskiej 63 w Warszawie. We wtorek 29 października w godzinach od 12:00 do 19:00 będziemy czekać na Was, aby w kameralnym miejscu godzinami rozmawiać o ślubach.

To wspaniała okazja dla przyszłych Panien Młodych planujących Dzień Ślubu oraz wszystkich miłośników ślubnych klimatów. Zaplanowaliśmy dla Was panele prowadzone przez ekspertów działających w branży ślubnej, którzy pomogą Wam zorganizować ślub marzeń, a całość dodatkowo uświetnią wykwintne słodkości oraz kieliszek bąbelków, przy którym wspólnie będziemy celebrować nasze dziesięciolecie!

Będziecie mieli okazję poznać nie tylko ekipę Wytwórni Ślubów, ale również niesamowitych Usługodawców odpowiedzialnych za niepowtarzalny klimat uroczystości.  Już teraz zdradzimy Wam kilka szczegółów, abyście mogli zapoznać się z programem i przekonać, że nie możecie ominąć tego wydarzenia!

Przedstawiciele marki Lilou opowiedzą  jak dobrać biżuterię do sukni ślubnej.

Tailors Club odkryje niezwykły kunszt mody męskiej i zdradzi  jej sekrety.

Jo Malone wprowadzi nas w bogatą krainę aromatów i podpowie co zrobić, aby stworzyć niepowtarzalny zapach na Dzień Waszego Ślubu.

Suknie z nowej kolekcji Wedding Dream, marki Izabeli Janachowskiej odzwierciedlą najmodniejsze ślubne stylizacje, które uzupełni wyjątkowa biżuteria Lilou.

Papier i Tusz zadba o przepiękne druki ślubne.

LeBrate sprawi, że ślubne przygotowania staną się magiczne i komfortowe oraz podpowie jak sprawić, aby były również niesamowicie piękne.

Wellme pokaże jak łatwo zadbać o swoje samopoczucie,  a nowatorski pomysł pozwoli zaplanować to wszystko w odpowiednim czasie i dogodnym miejscu.

Showroom Ksis pomoże dobrać buty do ślubnej stylizacji.

Firma ArtSize przedstawi dekoratorsko-florystyczne trendy na nadchodzący sezon oraz zupełnie nowe spojrzenie na planowanie spersonalizowanego stylu uroczystości.

Cukiernia Deseo zadba o Wasze wykwintne podniebienia przedstawiając nieszablonowe połączenia smaków.

Culaccino Prosecco Van zadba, aby naszemu spotkaniu towarzyszyły cudowne bąbelki i pokaże, że to doskonałe urozmaicenie przyjęć, nie tylko tych weselnych!

Ślubny Dzień to również wyjątkowa okazja, aby spotkać się z nami – Wedding Plannerkami tworzącymi Wytwórnię Ślubów – Bogną Bojanowską i Agnieszką Kudelą. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu zdradzimy Wam tajniki organizacji ślubów, doradzimy, pomożemy rozwiać wszelki wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie 🙂

A teraz podsumujmy najważniejsze!


Widzimy się we wtorek
29 października 2019 w godzina od 12:00 do 19:00
w butiku Lilou
przy ul. Mokotowskiej 63 w Warszawie.

Aby nie ominęły Was żadne szczegóły naszego wydarzenia dołączcie do najwspanialszego eventu tegorocznej jesieni na Facebooku.

Poniżej znajdziecie program Ślubnego Dnia, który dla Was przygotowałyśmy:

12.00

10 rad jak zorganizować ślub marzeń / Wytwórnia Ślubów

Creative wedding design / ArtSize

Jak skomponować biżuterię Lilou ze ślubną stylizacją z kolekcji Wedding Dream Izabeli Janachowskiej /Lilou

Jak podkreślić naturalne piękno w dniu ślubu / Wellme

13:00

Fotograf na ślubie, jak zaplanować współpracę / Paula Romanowska

14:00

Moda męska bez tajemnic / Tailors Club

15:00

10 podpowiedzi jak dobierać ślubnych podwykonawców / Wytwórnia Ślubów

16:00

Filmowanie na ślubie, jak zaplanować współpracę / Feel8 Studio

17:00

Zaplanuj swój ślub w 10 krokach / Wytwórnia Ślubów

18:00

10 cennych rad od Konsultanta Ślubnego / Wytwórnia Ślubów

Creative wedding design / ArtSize

Do zobaczenia we wtorek! 🙂

Zdjęcie: Paula Romanowska