Alternatywne Targi Ślubne_2019

Już 20 października 2019 roku w Gdańsku, w klimatycznych wnętrzach Starego Maneżu odbędzie się kolejna, VIII edycja Alternatywnych Targów Ślubnych, które jako Wytwórnia Ślubów mamy przyjemność objąć patronatem.

Podczas kolejnej edycji będziecie mogli spotkać stałych wystawców, ale też zupełnie nowe firmy działające na obszarze Trójmiasta, ale nie tylko. Na Alternatywnych Targach Ślubnych swoje usługi zaprezentuje ponad 80 starannie dobranych Usługodawców działających w branży ślubnej.

W czasie Targów Starym Maneżu będziecie mogli spróbować ciast z lokalnych cukierni – zarówno specjalizujących się w tradycyjnych wypiekach, jak i tych odważnie prezentujących znane smaki w zupełnie nowej odsłonie. Spotkacie fotografów ślubnych, którzy w swojej pracy kierując się naturalnością i stawiają na minimalizm, a Panny Młode będą miały okazję porozmawiać z projektantami sukien ślubnych, makijażystkami, czy jubilerami. Oczywiście nie zabraknie również pracowni florystycznych, dekoratorskich, muzyków, baristów oraz twórców oryginalnej papeterii ślubnej.

Jedną z idei, które przyświecają Alternatywnym Targom Ślubnym, jest promowanie lokalnych, niszowych marek z branży ślubnej. To impreza dla Par, które planują swój wyjątkowy Dzień Ślubu oraz dla osób działających w branży ślubnej, którym umożliwiają nawiązywanie i budowanie relacji oraz rozwijanie swojej marki. To również doskonała okazja na poznanie trójmiejskich Usługodawców dla wszystkich osób, które planują organizację wydarzeń powiązanych z organizacją ślubu oraz innych uroczystości, wymagających wsparcia zaufanych i sprawdzonych firm.

Alternatywne Targi Ślubnego to wydarzenie, podczas którego możecie spotkać wiele wyjątkowych firm i zaczerpnąć mnóstwo inspirujących pomysłów do wykorzystania podczas przygotowań do ślubu i wesela.

20.10.2019  w godz. 12:00-18:00
Stary Maneż, Gdańsk ul. Słowackiego 23
Wstęp dla odwiedzających jest wolny

Więcej informacji: www.facebook.com/events/421118541796055/

Zdjęcie: klik