O nas

Wedding Planner Agnieszka Kudela

Agnieszka Kudela

Miłość i śluby od zawsze są moją pasją, którą chciałabym się z Wami podzielić. Uwielbiam ludzi, kwiaty, wnętrza i dekoracje, kocham wszystko to, co piękne lub może się takie stać. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i Portal PobieramySię.

Dzięki Wytwórni na co dzień zajmuję się szeroko pojętą organizacją ślubów, a że wyznaję zasadę, że każda okazja wymaga wyjątkowej oprawy, także ich stylizacją, dzięki czemu są to wyjątkowe i bardzo osobiste uroczystości. Nigdy nie zapominam o tym, że moje zadanie polega przede wszystkim na zdejmowaniu z Młodych Par stresu, aby mogli skupić się na tym, co najważniejsze – na zaślubinach. Za każdym razem, gdy Młodzi zapraszają mnie do organizacji Dnia Ślubu jestem zaszczycona, że będę mogła uczestniczyć w najważniejszym dniu ich życia i dokładam wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasowywać się do ich oczekiwań.

Za co jeszcze uwielbiam swoją pracę? Każdego dnia poznaję nowych, niezwykłych ludzi, którzy mnie inspirują, a nasze relacje z Młodymi Parami trwają jeszcze długo po ślubie.

Skontaktuj się ze mną!

Wedding Planner Bogna Bojanowska

Bogna Bojanowska

Od zawsze w kreatywnym biegu, perfekcjonistka, urodzona organizatorka.

Bez wysiłku potrafię zapanować nad dziesiątkami podwykonawców, a moją pracę charakteryzuje niezwykłe zaangażowanie, skuteczność i efektywność.

Przez wiele lat w Polsce jak i w Paryżu współtworzyłam wiele znakomitych eventów dla najbardziej wymagających Klientów.

Mam duże zdolności interpersonalne, co sprawia, że łatwo nawiązuje kontakty i buduje relacje. Ze mną Wasz event dopięty będzie na ostatni guzik.

Skontaktuj się ze mną!

Wedding Planner Karolina Pitala

Karolina Pitala

Od zawsze interesowałam się rękodziełem i tworzyłam coś z niczego, zawód Konsultanta Ślubnego był więc tylko kwestią czasu.

Słowo „organizacja” idealnie opisuje moje zainteresowania oraz moją pracę. Na co dzień spełniam marzenia Młodych Par pomagając im zorganizować śluby i wesela marzeń, będąc pomocą i wsparciem na każdym kroku przygotowań, ale przede wszystkim w dniu ślubu, a także po nim.

Organizacja to moja miłość i pasja, którą postanowiłam podzielić się ze światem, dlatego kilka lat temu stworzyłam „Projekt Planner”, gdzie wydaję piękne organizery i uczę kobiety dobrej organizacji. Wiedzę tę oczywiście wykorzystuję każdego dnia w życiu, a przede wszystkim w pracy.

Dodatkowo tworzę także oryginalne i autorskie ślubne zaproszenia, które od lat zdobywają uznanie Klientów z całej Polski.

Skontaktuj się ze mną!

Wedding Planner Jolanta Kowal

Jolanta Kowal

Robię to co kocham i czerpię z tego ogromną satysfakcję. Uwielbiam pracę z ludźmi, a praca w stresie nie jest mi obca. Zawsze jestem opanowana i uśmiechnięta. Lubię wyzwania, które napędzają mnie do działania, a zadowoleni Klienci to najważniejszy priorytet w mojej pracy.

Ukończyłam studia z zakresu animacji czasu wolnego oraz zarządzania. Z zamiłowania jestem konsultantką ślubną. Umiejętność zarządzania i planowania zdobyłam podczas pracy w branży hotelarskiej. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność za powierzone mi zadania. Moją mocną stroną jest zdolność szybkiego nawiązywania kontaktów oraz  umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji, ale przede wszystkim potrafię uważnie słuchać  i odgadywać potrzeby Naszych Klientów.

Skontaktuj się ze mną!