O nas

Agnieszka Kudela

Miłość i śluby od zawsze są moją pasją, którą chciałabym się z Wami podzielić. Uwielbiam ludzi, kwiaty, wnętrza i dekoracje, kocham wszystko to, co piękne lub może się takie stać. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i Portal PobieramySię.

Dzięki Wytwórni na co dzień zajmuję się szeroko pojętą organizacją ślubów, a że wyznaję zasadę, że każda okazja wymaga wyjątkowej oprawy, także ich stylizacją, dzięki czemu są to wyjątkowe i bardzo osobiste uroczystości. Nigdy nie zapominam o tym, że moje zadanie polega przede wszystkim na zdejmowaniu z Młodych Par stresu, aby mogli skupić się na tym, co najważniejsze – na zaślubinach. Za każdym razem, gdy Młodzi zapraszają mnie do organizacji Dnia Ślubu jestem zaszczycona, że będę mogła uczestniczyć w najważniejszym dniu ich życia i dokładam wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasowywać się do ich oczekiwań.

Za co jeszcze uwielbiam swoją pracę? Każdego dnia poznaję nowych, niezwykłych ludzi, którzy mnie inspirują, a nasze relacje z Młodymi Parami trwają jeszcze długo po ślubie.

Skontaktuj się ze mną!

Bogna Bojanowska

Od zawsze w kreatywnym biegu, perfekcjonistka, urodzona organizatorka.

Bez wysiłku potrafię zapanować nad dziesiątkami podwykonawców, a moją pracę charakteryzuje niezwykłe zaangażowanie, skuteczność i efektywność.

Przez wiele lat w Polsce jak i w Paryżu współtworzyłam wiele znakomitych eventów dla najbardziej wymagających Klientów.

Mam duże zdolności interpersonalne, co sprawia, że łatwo nawiązuje kontakty i buduje relacje. Ze mną Wasz event dopięty będzie na ostatni guzik.

Skontaktuj się ze mną!