ślubne SOS

Od dłuższego czasu organizujesz Wasz wymarzony ślub i wesele, ale ciągle napotykasz trudności? A może jesteś na ostatniej prostej i pojawił się nagły problem, z którym nie możesz sobie poradzić?

Jeśli chociaż raz odpowiedziałaś na pytanie twierdząco, potrzebujesz ślubnego wsparcia SOS. To usługa, która stworzona została dla tych par, które potrzebują pilnej pomocy w trybie last minute.

Na czym polega usługa Ślubnego SOS?

Posiadając wieloletnie doświadczenie, jak również sprawdzoną bazę podwykonawców, konsultantki Wytwórni Ślubów są przysłowiową ostatnią deską ratunku. Już nie jedną parę wyciągnęłyśmy z kłopotów tuż przed wielkim dniem. Za każdym razem z tą samą perfekcją podchodzimy do problematycznych sytuacji naszych Klientów. Dla nas nie ma tematów nie do wykonania, zawsze mamy plan awaryjny i sprawdzoną radę, która potrafi wesprzeć Parę Młodą. Najważniejsze jest to, abyście przed ślubem czuli się zaopiekowani oraz pewni, że będzie to dzień spełniający w 100% Wasze ślubne oczekiwania.

Ślubne SOS

W trudnych sytuacjach pomocne okazują się przede wszystkim wypracowane relacje i znajomości wedding plannerki, która dzięki swojemu doświadczeniu często już poprzez jeden telefon jest w stanie pomóc w pilnym ślubnym temacie. Nie bez znaczenia jest również przygotowanie na sytuacje nagłe i awaryjne. Potrafimy opanować stres, mając otwarty i kreatywny umysł na sytuacje nagłe i nieprzewidywalne.

Nie bez powodu tak wiele par decyduje się na współpracę z wedding plannerem. Zaoszczędzony czas przeznaczają na ulubione hobby, pracę lub też przedślubny relaks.

Ślubne SOS

Jak skorzystać z usługi Ślubnego SOS?

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przedstaw problem w możliwie szczegółowy sposób. Nie zapomnij podać daty ślubu i wesela oraz regionu, w którym organizujesz ślub.

W kolejnym kroku przedstawimy Wam ofertę dostosowaną do konkretnego problemu. Po jej akceptacji przechodzi do fazy działania. Czas współpracy zależy od natury problemu. Zawsze dążymy do optymalizacji czasu, przedstawiamy konkretne rozwiązania, odpowiadające na Wasze potrzeby. Stawiamy na różnorodność wyboru. Gdy tylko jest to możliwe, dajemy kilka opcji, abyście wybrali tą, która najbardziej do Was pasuje.

Jaki jest koszt Ślubnego SOS?

Nie mamy zdefiniowanego cennika, gdyż podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie. Koszt pracy jest wprost proporcjonalny do naszego zaangażowania w rozwiązanie problemu i czasu na znalezienie właściwej możliwości.

Ślubne SOS

Jakie są najczęstsze problemy Par Młodych, które zgłaszają się do Ślubnego SOS?

Ile par, tyle problemów. Najczęściej problemy wiążą się z przecenieniem możliwości czasowych na organizację ślubu czy wesela. Drugi typ par, które zgłaszają się do Wytwórni to wybrani partnerzy, którzy z różnych powodów nie są w stanie finalnie zrealizować usług zgodnie z umową. Z jednej strony są to zdarzenia losowe i siła wyższa, a z drugiej decyzja na współpracę z mniej doświadczonymi czy profesjonalnymi podwykonawcami. Przyczyn jest wiele, niekiedy to zła rekomendacja bliskich lub korzystanie z przypadkowych podwykonawców znalezionych w wyszukiwarce internetowej.

Ślubne SOS

Jednak nie czas na analizy, to czas na działanie i wsparcie się doświadczeniem wedding plannera, bo zawsze jest wyjście z sytuacji. Trzeba tylko pozwolić osobie trzeciej spojrzeć na problem z bliska i działać możliwie jak najszybciej. Ślubne SOS to usługa skierowana przede wszystkim do par, które pilnie potrzebuję pomocy na wszelkich płaszczyznach organizacji ślubu i wesela.

Ślubne SOS

Im szybciej podejmiecie działanie, tym szybciej będziecie mogli spać spokojnie i na nowo cieszyć się przygotowaniami do wielkiego dnia.

 

Zdjęcia: Paula Romanowska