Jeśli jesteście miłośniczkami słodkich, romantycznych kolorów, a jednocześnie elegancji i wytworności  –  ta realizacja z pewnością Wam się spodoba!
Młodzi zgłosili się do nas na niecałe 2 miesiące przed ślubem. Mieszkają za granicą, a my pomogliśmy im w kompleksowej organizacji dnia ślubu.
Wesele odbyło się w przepięknym, malowniczym XVII-wiecznym dworku. Panna Młoda miała trzy życzenia: różowy kolor, piórka i kryształki – świetnie sprawdzające się w romantycznym i słodkim klimacie.
Na rynku mamy bardzo duży wybór kwiatów w odcieniach różu – i to przez cały rok.
W maju piwonie, w październiku hortensje, zimą klasyczne róże czy lilie. Wesele odbyło się w październiku, dlatego postawiliśmy na piękne hortensje – kwiaty dostępne właśnie wczesną jesienią, uzupełnione różami.
organizacja wesel Gdańsk
Do kościoła nie mogliśmy wprowadzić dekoracji z zewnątrz – ale siostry zakonne dobrze się spisały i wszystko wyglądało wyjątkowo. Przez cała Mszę radosną atmosferę budował radosny śpiew Młodzieżowego Chóru, nie zabrakło też wzniosłych i wzruszających pieśni.
organizacja ślubów
Aby zrównoważyć kolorystykę w sali weselnej – użyliśmy tła w kolorach śnieżnej bieli (świece, obrusy, pokrowce, serwety). Dobrze sprawdziło się też bezbarwne szkło np. w wysokich wazonach czy kieliszkach oraz srebrne elementy zastawy stołowej.
Prawdziwego uroku dodały temu zestawieniu winietkikarty menu i serwetniki, do tego słodkiepudełeczka ze słodkościami dla gości, dekoracyjne talerze ze świecami w towarzystwie kryształków i płatków róż.
organizacja ślubów trójmiasto
W dekoracje wkomponowaliśmy też elementy, które nadały temu wyjątkowemu dniu osobisty charakter: literka P z cyrkoniami zawieszona – na bukiecie ślubnym, imiona pary młodewycięte z lśniącego jak lustro materiału – na torcie weselnym, Plan Stołów czy też uplecione z różowego drucika inicjały pary młodej, witające gości na wejściu na przyjęcie weselne.
personalizacja ślubu
Doskonałym uzupełnieniem wesela był zespół grający na żywo, a w przerwach zabawiający gości Dj. 
sprawdzony zespół na wesele pomorskie
organizacja wesel
Atrakcja w środku nocy? Pewnie! Idealnie sprawdził się Spektakl Tańca z Ogniem.
atrakcje na wesele pomorskie
Chcieliśmy podziękować Pani Patrycji i Panu Błażejowi, że to własnie nam powierzyli organizację swojego ślubu. Było nam niezmiernie miło ich poznać i z nimi współpracować.
Pozdrawiamy i życzymy szczęścia!