Śledząc wydarzenia w branży ślubnej, w miniony weekend odwiedziliśmy Mega Targi Ślubne na warszawskim Torwarze.

Dla tych, którzy nie mogli odwiedzić imprezy, przygotowaliśmy fotorelację.
Nawiązaliśmy nowe znajomości, pozyskaliśmy kolejnych Podwykonawców, odwiedziliśmy sprwdzone od lat firmy, a także zapoznaliśmy się z tym, co polska branża ślubna oferuje nam na 2012 rok.
Dekoracje ślubne w sezonie 2012
Na topie będą na pewno żywe i soczyste kolory – świetnie sprawdzą się cytrynowa żółć i turkus.
Na dodatki firmy dekoratorskie proponują niezmiennie romantyczne świece, a także ptasie motywy: ptaszki usiadą już na zaproszeniach czy winietkach, świece i kwiaty zostaną zamkniete w klatkach, a owoce takie jak cytryny, pomarańcze i limonki w szklanych naczyniach.
dekoracje ślubne 2012
Każda romatyczna Panna Młoda, z pewnością zakocha się w różowo-srebrnych dekoracjach stylizowanych na vintage. Tutaj proponuje się koronki, połączenie róznych materiałów, papierowe wycinanki i ażurowe świeczniki.
romantyczny ślub w stylu vintage
Zaproszenia ślubne
…i nie tylko! Coraz częściej decydujecie się na bardzo rozbudowaną oprawę poligraficzną – a wybór jest ogromny! Z pewnością znajdziecie zestawy, odpowiadające Waszym nawet najbardziej wymyślnym motywom przewodnim.
zaproszenia ślubne 2012
Dla najbardziej wymagających Klientów firmy przygotowały usługę indywidualnego projektowania zaproszeń i materiałów drukowanych.
zaproszenia ślubne indywidualne projekty
zaproszenia ślubne indywidualne projekty
Torty!
W większości firmy proponowały Młodym Parom bardziej tradycyjne formy tortów, choć pojawiły sie także babeczkowe torty weselne – tzw. cupcakes.
torty weselne 2012
Podarunki
Coraz popularniejsze stają się też rożnorodne formy podziękowań dla gości, które nie tylko bawią oko, ale i podniebienie.
podziękowania dla gości
Była też prawdziwa Szalona Budka!
Oczywiście nie przepuściłam okazji i również mam zdjęcie 🙂
szalona budka
Propozycje bukietów…
bukiet ślubny 2012
I jeszcze kilka targowych inspiracji:
dekoracje ślubne pomorskie
dekoracje ślubne trójmiasto
dekoracje ślubne trójmiasto