Pomoc w organizacji wesela

Pomoc w organizacji wesela może okazać się nieoceniona. Ślub to ważne wydarzenie w życiu. Każda z nas chce, by wszystko wyszło perfekcyjnie i by w każdym elemencie widać było staranność i dbałość o detal. Nierzadko wywiera to na Pannach Młodych lekką presję. W tym momencie pojawiamy się my – wedding plannerki Wytwórni Ślubów.

Pewnie niektórzy zastanawiają się, czy o pomoc w organizacji wesela nie wystarczy poprosić mamy, przyjaciółki czy świadkowej. Oczywiście, że takie wsparcie jest na wagę złota. Pozwól jednak, że przedstawię Ci dziesięć powodów, dla których oddanie swojego wesela w ręce profesjonalistki, jest najlepszym rozwiązaniem.

Pomoc w organizacji wesel

1. Doświadczenie w organizacji wesel

Kiedy decydujesz się na pracę z wedding plannerką, masz pewność, że w organizacji Twojego wesela pomagać Ci będzie osoba, która niejeden ślub już zorganizowała i potrafi sprawnie reagować na wiele kryzysów. Wesele to żywy organizm. Czasami trudno jest przewidzieć pewne trudności i drobne wypadki. Oddając swoje wesele w ręce eksperta od ślubnej gorączki, dostajesz również pakiet gotowych rozwiązań wielu trudnych do przewidzenia sytuacji. Poza tym nikt, tak dobrze jak prawdziwy praktyk, nie doradzi Ci, co się sprawdza, a co nie do końca. Nikt lepiej nie powie Ci, na co przeznaczyć większy budżet, a co będzie zbędnym wydatkiem.

2. Podwykonawcy z najwyższej półki

Dobra wedding plannerka ma szeroką bazę kontaktów z najróżniejszymi podwykonawcami. To oni z wielką przyjemnością sprawią, że Twój ślub i wesele będzie jak z prawdziwej bajki. Dekoratorzy, muzycy, salony sukien ślubnych, czy jubilerzy to standardowa lista kontaktów w telefonie każdej z nas. A co najważniejsze – każda z tych osób była już przez nas przetestowana w boju. Wiemy, że tworząc z nimi Wasze przyjęcie, nie musimy obawiać się o jakość usług.

3. Umowy, wyceny, negocjacje

Zapewne pierwszy raz organizujesz swój ślub i w związku z tym masz pełne prawo nie wiedzieć czego wymagać od swoich podwykonawców. Prosząc o pomoc w organizacji wesela wedding plannerkę, zapewniasz sobie doradztwo prawdziwego eksperta od ślubnych umów, a także fachowca od wyceny poszczególnych usług, który w Twoim imieniu będzie negocjował ceny i warunki umów.

4. Cenne porady

Wiele już widziałyśmy i wiele doświadczyłyśmy, dlatego jesteśmy w stanie służyć Ci radą na każdym etapie ślubnych przygotowań. Znamy Twoje wesele, Twoje oczekiwania oraz marzenia. Wiemy, jaki efekt chcesz osiągnąć i jak mają się czuć Twoi goście. Dzięki temu możemy podpowiedzieć Ci najlepsze rozwiązania i zasugerować, jeśli któreś niekoniecznie sprawdzą się na Twoim przyjęciu.

5. Pełna kontrola budżetu

Wedding plannerka, która pomaga Ci w organizacji wesela, przedstawi kosztorys całego wydarzenia. Będzie pilnowała, by podczas całego procesu organizacji, wszystko przebiegło zgodnie z założonym wcześniej planem. My na bieżąco aktualizujemy budżet o każdy szczegół, o którym wiemy. Dzięki temu będziesz miała pod kontrolą absolutnie wszystkie wydatki i nic Cię nie zaskoczy. Od samego początku wiesz, jakich kosztów możesz się spodziewać.

6. Komfort, wygoda i bezstresowe przygotowania

Jeżeli wszystkie poprzednie punkty nie były dla Ciebie wystarczająco przekonujące, to ten z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości. Pomoc w organizacji wesela oferowana przez wedding plannerkę to dla Ciebie ogromny komfort, bezpieczeństwo i pożegnanie ze stresem. Dzięki obecności doświadczonej profesjonalistki, nie musisz martwić się tym, czy zdążycie zamówić zaproszenia w odpowiednim czasie, gdzie znaleźć dobrego DJ’a posługującego się językiem niemieckim, czy jak stworzyć koncept stylizacyjny przyjęcia. To wszystko jest na naszej głowie. Ty czekasz na szyte na miarę propozycje i wybierasz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Zawsze w terminie i zawsze usługi najwyżej jakości.

7. Oszczędność czasu

To, co nierozerwalnie wiąże się z poprzednim punktem, to zmniejszenie ilości czasu, którą musisz wygospodarować na zaplanowanie przyjęcia idealnego. Nie musisz poświęcać długich godzin na przeszukiwanie Internetu w celu znalezienia najlepszych podwykonawców czy oryginalnych pomysłów na piękne podziękowania dla gości. Nie musisz wymieniać czasami dziesiątek maili z hotelem lub zespołem, by negocjować warunki umowy. Właśnie po to zdecydowałaś się na pomoc w organizacji wesela. My robimy to za Ciebie. Dla Ciebie pozostaje jedynie najprzyjemniejsza część organizacji ślubu i wesela.

8. Dobra organizacja

Zaplanowanie ślubu i wesela wymaga dużej organizacji własnej pracy oraz utrzymania porządku we wszystkich materiałach i dokumentach. A uwierz mi będzie ich cała masa. Koncept dekoracyjny od florystki, projekty tortów od cukiernika, umowy z podwykonawcami, zdjęcia inspiracji, mogłabym tak wymieniać bez końca. Kiedy decydujesz się zaufać wedding plannerce i to ona ma pomóc Ci w organizacji wesela, wszystkie te elementy zyskują swoje miejsca.

Czy wiesz, że Wytwórnia Ślubów stworzyła specjalne narzędzie właśnie po to, by ułatwić Ci cały proces? Nasza “Strefa Par” jest miejscem, gdzie przechowujemy wszystkie ustalenia, dokumenty, koncepcje i inne dokumenty

Wedding planner Poland

9. Wsparcie na każdym etapie

Kiedy Twoja siostra, koleżanka lub znajoma z pracy nie będzie miała czasu lub ochoty rozmawiać o rzeczach związanych ze ślubem, dla nas zawsze będzie to temat niezwykle ekscytujący i wprawiający w cudowny nastrój. My nie tylko pomagamy Ci w organizacji wesela, ale również traktujemy je jako nasze przyjęcie i bardzo zależy nam, żeby wypadło perfekcyjnie. Oddając swoje wydarzenie w nasze ręce, możesz mieć pewność, że mamy na jego punkcie takiego samego bzika, jak Ty 😉

10. Koordynacja dnia ślubu i wesela

Pomoc w organizacji wesela świadczona przez wedding plannerkę to nie tylko samo planowanie, ale również – a może przede wszystkim – skoordynowanie wszystkich dotychczasowych działań w dniu przyjęcia. Na naszych weselach pracują sami profesjonaliści, ale nawet oni potrzebują kogoś, kto pociągnie organizacyjny wózek i odpowie na wszystkie pytania oraz pomoże rozwiązać małe wpadki. Gdzie ma rozłożyć się zespół? Ile miejsca potrzebuje candy bar? O której ma przyjechać tort? Czy alkohol ma być serwowany do obiadu, czy dopiero po nim? Pytań jest mnóstwo i to my znamy na nie wszystkie odpowiedź. Ty w tym czasie możesz zrelaksować się podczas przygotowań z kieliszkiem Prosecco w ręku. W tym dniu po prostu celebrujesz i cieszysz się tym, co TU I TERAZ.

*Bonus: nowe przyjaźnie

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z pomocy konsultantki ślubnej w organizacji ślubu i wesela, jednocześnie postanowisz spędzić z tą konkretną osobą kilka następnych miesięcy. Będziecie w stałym kontakcie i połączycie siły przy realizacji jednego z najważniejszych projektów w Twoim życiu. Takie coś potrafi zbliżyć. Niejednokrotnie nasi Klienci stają się również naszymi dobrymi znajomymi, z którymi do dzisiaj lubimy spotkać się przy kawie.

 

Z pomocy w organizacji wesel uczyniłyśmy nie tylko naszą pracę, ale przede wszystkim styl życia. Pasja przerodziła się w zawód, a to z kolei pozwala nam na realizację kolejnych cudownych ślubnych uroczystości. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak dokładnie wygląda współpraca z Wytwórnią, serdecznie zapraszam Cię do przeczytania naszego poradnika na temat wyboru wedding plannera, który znajdziesz tutaj – wystarczy jedno kliknięcie. A jeśli już wiesz, że potrzebujesz naszej pomocy, koniecznie się z nami skontaktuj. Wybierz region, w którym odbyć się ma Twój dzień i zadzwoń lub napisz do jednej z nas. KLIKNIJ TU

Do zobaczenia!

———————————————————————————————————————————————————-

ZDJĘCIA: Paula Romanowska