Niespodzianka w dniu ślubu

Dzień ślubu jest tym, który już zawsze ma kojarzyć się z niepowtarzalnymi i przyjemnymi emocjami. Właśnie dlatego mnóstwo Panien Młodych stawia sobie za cel, by zrobić coś wyjątkowego dla swojego przyszłego męża. Jeżeli dla Ciebie niespodzianka w dniu ślubu jest równie ważna, rozsiądź się wygodnie z fotelu, bo mam dla Ciebie kilka propozycji.

Wymarzony samochód do ślubu

Czy Twój przyszły mąż ma jakieś motoryzacyjne marzenie? Może chciałby przejechać się zabytkowym autem lub nowym modelem Lamborghini? Jeśli tak, jest to świetna niespodzianka w dniu ślubu! Ofert na rynku jest naprawdę mnóstwo. Możesz mieć dużego Hammera, dwuosobowe Ferrari lub przepięknego, zabytkowego Mustanga. Jednak jeżeli zależy Ci na tym, by to Twój przyszły mąż prowadził auto, upewnij się przed podpisaniem umowy, czy jest taka możliwość i jakie są wtedy wymagania ze strony właściciela samochodu.

Intymne wyznanie

Coraz bardziej popularnym pomysłem na niespodziankę w dniu ślubu dla przyszłego męża, jest napisanie do niego listu. Może go przeczytać w samotności lub może poprosić fotografa o uwiecznienie go na zdjęciu. Ja jednak mam dla Ciebie trochę inny pomysł. Możesz zrealizować go na kilka sposobów, w zależności od tego, ile dni dzieli Was do ślubu.

  • Jeżeli dopiero się zaręczyliście, możesz stworzyć specjalny dziennik, w którym wypiszesz powody, dla których chcesz poślubić właśnie jego. Każdego dnia jeden. Od zaręczyn do samego ślubu. Możesz później poprosić go, by każdego dnia po ślubie odczytywał tylko jeden z powodów. Dzięki takiej niespodziance w dniu ślubu, będzie miał cudowną lekturę na kilka kolejnych miesięcy.
  • Jeżeli Wasze zaręczyny były jakiś czas temu, dalej możesz stworzyć taką listę! Np. zapisując każdy powód na osobnej karteczce i umieszczając je wszystkie w specjalnym pudełku. Po ślubie każdego dnia możecie urządzić losowanie, aż do wyczerpania zapasów.
  • Jeżeli Twój przyszły mąż korzysta z kalendarza, możesz podarować mu planer na kolejny rok (na rynku jest mnóstwo planerów do samodzielnego uzupełniania dat), gdzie każdego dnia napiszesz za co go kochasz.

Jest to na pewno pracochłonne, ale taka niespodzianka w dniu ślubu będzie niosła radość jeszcze długo później.


Zdjęcie

Prywatne video

Jeżeli lubisz występować przed kamerą i czujesz się przed nią swobodnie, nagraj dla swojego przyszłego męża video. Możesz opowiedzieć mu, że czekasz z niecierpliwością aż zobaczysz go przy ołtarzu, powiedzieć mu własną, intymną przysięgę i zapewnić o swoim szczęściu. Będzie to niespodzianka w dniu ślubu, ale taka, która zostanie z Wami na zawsze. Jeżeli możesz sobie na to pozwolić, poproś o pomoc filmowców, którzy nagrywają Wasz film weselny.

Ulubiony zespół

Jeżeli masz duży budżet na ślub i wesele, zastanów się, którego z polskich artystów Twój mąż lub najbardziej. Wiele gwiazd zgadza się na gościnne występy na weselach. Kontakt z nimi wcale nie jest taki trudny: większość z nich podaje namiary na swojego menadżera na stronie internetowej.

Jednak dla wielu panien młodych byłby to zbyt duży wydatek. Może Ty pięknie śpiewasz? Przygotuj dla swojego przyszłego męża jego ulubioną piosenkę. Jeżeli nie czujesz się na tyle pewnie, dobrym rozwiązaniem będzie nauczenie się utworu pod czujnym okiem nauczyciela śpiewu.

Spersonalizowany prezent

Jeżeli szukasz czegoś, co Twój przyszły mąż może mieć zawsze przy sobie i zostanie piękną pamiątką na lata, postaw na upominek. Spinki do mankietów lub zegarek z wyjątkowym grawerem zawsze są trafionym prezentem. Patrząc na niego za trzydzieści lat, Twój mąż będzie mógł przenieść się wspomnieniami do tego nadzwyczajnego dnia.


Niespodzianki w dniu ślubu
Zdjęcie 1 | Zdjęcie 2

Kosz pełen smakołyków

Na pewno wiesz, jakie są ulubione smakołyki Twojego przyszłego męża. Wykorzystaj to, przygotowując dla niego niespodziankę w dniu ślubu. Skomponuj z nich box lub kosz i poproś świadka lub obsługę hotelu, żeby zostawiła go w pokoju, w którym pan młody będzie się przygotowywał. Możesz dorzucić tam jego ulubiony alkohol, na rozładowanie nerwów. Jeżeli zamierzasz kupić też upominek (np. zgodnie z poprzednim punktem spinki lub zegarek), możesz włożyć do kosza. Powiadom jednak o tym wcześniej świadka, by w ferworze emocji prezent nie został przegapiony.

Moja miłość jest tak wielka, że dotarła aż do…

Do przygotowania tej niespodzianki w dniu ślubu wystarczą Ci… długopis, kartki i telefon z aparatem! Najbardziej standardową wersją tego pomysłu jest napisanie na kartce „Moja miłość do Ciebie jest tak wielka, że dotarła aż do…”. W miejsce trzech kropeczek wpisz miejscowość, w której jesteś, znajdź jej charakterystyczny punkt i w nim zdjęcie tej kartki. Zbierz kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt takich zdjęć z przeróżnych zdjęć i ułóż je wszystkie w specjalnym albumie!

Jeżeli masz więcej czasu i chcesz włożyć w ten projekt więcej wysiłku, możesz wymieniać się kartkami z ludźmi z całego globu! Wpisz w lupkę Facebooka „Love notes travelling the world” i przekonaj się sama, że świat stoi przed Tobą otworem.

Niespodzianka slubnaZdjęcie

 

Niespodzianka w dniu ślubu przynosi wiele radości. Rozmywa stres i napięcie, upiększa twarz uśmiechem. Sama widzisz, że pomysłów jest tak naprawdę wiele, a duża część z nich nie wymaga nakładu finansowego. Wykorzystasz którąś z propozycji na swoim ślubie? A może masz zupełnie inny pomysł? Podziel się tym z nami w komentarzu.

 

Autor zdjęcia głównego: Wedding Stories