Poszukujemy Wedding Plannera do samodzielnego prowadzenia dolnośląskiego oddziału naszej Wytwórni Ślubów.

KOGO POSZUKUJEMY

Jeśli marzysz o tym, aby zostać Wedding Plannerem lub kontynuować swoją karierę w tym zawodzie i samodzielnie prowadzić oddział w województwie dolnośląskim, masz głowę pełną kreatywnych pomysłów, lubisz pracować z ludźmi, masz zmysł biznesowy – ta oferta jest dla Ciebie!

A jeśli kochasz sukienki jak my, nie straszne Ci koronki, jesteś na czasie ze ślubnymi trendami i chciałabyś być częścią naszej wytwórnianej rodzinki – to jeszcze lepiej!

CO OFERUJEMY

Oferujemy Ci jedną z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku markę agencji organizującej śluby i dobrze rozwinięty oddział dolnośląski z gotowymi zapytaniami od Klientów.

Ale to nie wszystko. Wytwórnia Ślubów to kobiety rakiety, które z pasją i zaangażowaniem rozwijają wspólnie markę agencji ślubnej, kreują trendy, tworzą i wspierają polską branżę ślubną

W ramach dołączenia do wytwórnianej rodziny oferuję Ci profesjonalne indywidualne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie w bieżących działaniach oddziału. Co więcej będziesz miała stały dostęp do Mentora, czyli do doświadczonej Wedding Plannerki Wytwórni Ślubów, która będzie miała Cię pod swoimi skrzydłami. Służy opieką, radą i pomocą w każdej sytuacji

Dołączając do Wytwórni Ślubów otrzymasz także pakiet franczyzowy, czyli dostęp do know-how naszej firmy. Dostaniesz także bazę sprawdzonych Podwykonawców, co będzie idealną bazą na start. Przygotowałyśmy także dla Ciebie wzory umów oraz wszelkich potrzebnych dokumentów, schematy działania, a także wzory korespondencji mailowej. 

CO JESZCZE MAMY DLA CIEBIE

Dostaniesz kompletny wizerunek firmy. Od pierwszego dnia działania będziesz miała piękne logo, profesjonalną i bogatą w treść stronę internetową oraz wszelkie materiały wizerunkowe, dopracowane w każdym detalu

Jeśli jeszcze nie byłaś na naszych social mediach, koniecznie zajrzyj na nasz profil na Instagramie: www.instagram.com/wytworniaslubow, gdzie tworzymy społeczność i z sukcesem rozwijamy nasze działania.

Tym samym od pierwszego dnia staniesz się w 100% częścią Wytwórni Ślubów.

WISIENKA NA TORCIE

Najważniejsze zostawiłyśmy na koniec, bowiem to, co cenimy najbardziej w naszej Wytwórni Ślubów, to bycie częścią grupy fantastycznych kobiet, które patrzą w tym samym kierunku.

Mamy wspólne cele bizensowe i wizję tego, gdzie nasza Wytwórnia ma być za 5 czy 10 lat. Wspólnie rozwijamy się, pracujemy, tworzymy nowe projekty i wprowadzamy nowe usługi. To wielkie szczęście móc na nie liczyć każdego dnia. 

Wiemy z własnego doświadczenia, że tego wsparcia na początku działania Wytwórni Ślubów, najbardziej brakowało.

Jeśli czujesz miętę do Wytwórni Ślubów i po przeczytaniu mojej oferty, nabrałaś jeszcze większej ochoty na to, żeby dołączyć do nas, koniecznie wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@wytworniaslubow.pl – czekamy na nie do 1 września 2020.

Może to właśnie na siebie wzajemnie czekamy!