kalendarz planner 2020

Gdyby ktoś zapytał: „Planner czy kalendarz?” Co byś wybrała?

A po co wybierać, jeśli można mieć 2 w 1?

W trakcie trzynastu lat prowadzenia własnej firmy, a nawet już wcześniej, korzystałam z wielu kalendarzy i plannerów, od bardzo rozbudowanych po wersje minimalistyczne, od dużych formatów po kieszonkowe. Zawsze było coś, co mi w nich nie pasowało. Po latach zbierania w głowie wszystkiego, co powinien zawierać idealny planner, a co jest zbędne, wreszcie zdecydowałam się na stworzenie plannera idealnego, a przynajmniej idealnego dla mnie, którym dziś chciałabym się z Wami podzielić.

Nazwałam go „Planner na dobry dzień”, ponieważ wiem, że mamy znaczący wpływ na to, czy nasz dzień będzie dobry, czy zły. Wiele wynika z nastawienia – nie mamy wpływu na nasze emocje, ale one są zwierciadłem naszych myśli, na które już mamy wpływ. Odkąd zaczynam dzień od praktykowania wdzięczności, każdy z moich dni zaczyna się dobrze.

Mój planner to narzędzie kompleksowe. Kalendarz, miejsce do organizacji, do planowania, notatek, monitorowania stylu życia, książeczka zdrowia Twoja oraz Twoich najbliższych i dużo więcej!

„Planner na Dobry Dzień” ma wpisane daty i tygodniowy układ z godzinami, byś jednym rzutem oka widziała cały swój tydzień. Dzięki wygodnej formie segregatora za rok wymienisz tylko część kalendarzową, a cały spis ważnych dat, notatki, listy pomysłów czy informacje o przyjmowanych lekach i alergiach wciąż będziesz nadal miała pod ręką.

Znajdziesz tu również tracker zdrowych nawyków, czyli miejsce na zapisywanie posiłków, odliczanie wypitej wody oraz wpisywanie, za co jesteś dziś wdzięczna – byś mogła dbać o siebie nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.

Jeśli chcesz zaplanować domowy budżet, „Planner na Dobry Dzień” jest również dla Ciebie – jest tu miejsce na planowanie wydatków i oszczędności, byś mogła łatwo pilnować domowego budżetu.

„Planner na Dobry Dzień” na ten moment możesz nabyć w trzech wersjach: w pięknej, stylowej i kobiecej okładce z wegańskiej skóry w pięknym pudroworóżowym kolorze lub w formie wygodnego segregatora występującego w kolorze pudroworóżowym oraz w biało-błękitne paski.

Nieważne, czy jesteś businesswoman czy „menadżerem domu” – z pewnością będziesz zadowolona z kompleksowego narzędzia do planowania!Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Plannera na Dobry Dzień? Odwiedź mojego bloga i rozpocznij planowanie 2020 roku z fantastycznym narzędziem w ręku! 🙂

Zobacz z bliska Kalendarz – Planner 2020