Wybór Wytwórni Ślubów: lakier do paznokci

Wybór Wytwórni Ślubów: lakier do paznokci
Kontynuując temat tegorocznych trendów dotyczących manicure, przedstawiamy wybór odcieni, które polecamy Pannie Młodej na ślub. Lakiery Essie i OPI uchodzą za jedne z lepszych i trwalszych lakierów do paznokci. Marki te, a szczególnie Essie, proponują niezwykle szeroki wachlarz kolorów. Revlon wprowadził niedawno na rynek serię pachnących lakierów w uroczych buteleczkach i w pięknych, żywych kolorach.
 Źródło: www.douglas.pl, www.essie.com

Na specjalną okazję warto przyjrzeć się luksusowym markom, takim jak Chanel czy Dior, które w swej ofercie mają wiele odpowiednich kolorów. Podobnie jak lakiery pielęgnacyjne marki Anny – są wytrzymałe i dobrej jakości. Coraz szerszą gamę kolorów proponuje polski Inglot – wśród nich znaleźć możemy nie tylko najróżniejsze odcienie, ale i lakiery oddychające czy sezonowe serie, na przykład pastele.
Źródło: www.douglas.pl, www.sephora.pl,
www.inglot.pl, www.sallyhansen.com
Coraz częściej przekonujemy się, że podstawą dobrego i trwałego manicure jest baza i wykończenie. Sprawdzonym produktem jest tak zwany top coat – wysuszacz Sally Hansen. Przyszła Panna Młoda, jak każda kobieta, powinna mieć pod ręką sprawdzony pilnik oraz dobry zmywacz, który pozwoli paznokciom odzyskać naturalną barwę.

 

Share

Agnieszka Kudela

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.

Recommended Posts