Weselne atrakcje dla dzieci

Weselne atrakcje dla dzieci

Ślub to dla małych dzieci wielkie przeżycie. Dziewczynki czują się jak na pierwszym wielkim balu, a chłopcy nieśmiało proszą je do tańca 😉 Mali goście obserwują piękne stroje dorosłych, zachwycają się Młodą Parą i marzą o tym, że kiedyś to oni będą najważniejszymi bohaterami uroczystości. Jednak ile można zachwycać się tym co robią dorośli, wiadomo, że w pewnym momencie robi się to nudne.

W gestii Młodej Pary leży to, by zadbać o rozrywkę dla najmłodszych. Czasem wynajmuje się opiekunkę do dzieci, by były one pod stałą opieką, a i by ich rodzice mogli się swobodnie bawić. Jeśli jednak nie chcemy powiększać weselnych wydatków można samemu pomyśleć o małych atrakcjach i poprosić druhnę o przypilnowanie by najmłodsi się nie nudzili oraz poczuli się wyróżnieni.

 

 Zdjęcia: www.ruffledblog.com

 

 

 

 

 Zdjęcia: www.weddingbee.com

 

Share

  • Dla dzieciaków ważne jest by poświecić im im trochę uwagi, zatem idea opiekunki lub innej formy zajęć to super pomysł:)

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.