Suknie ślubne dip-dyed

Suknia ślubna dip-dyed

Różne są trendy mody ślubnej roku 2017, ale nie można odmówić jej swobody w podkreślaniu oryginalności, jaką odznacza się każda Panna Młoda. Choć wiele z nich będzie bardzo się starać przestrzegania tradycji, ale z pewnością będą i takie, które będą chciały podkreślić swoją indywidualność. Są różne sposoby, aby to uczynić. Jednym z nich jest zazwyczaj suknia ślubna: wybierana z rozmysłem, długo poszukiwana…Taka, o której można powiedzieć, że jest „moja”, jedyna, niepowtarzalna”!

Z pewnością niepowtarzalna i oryginalna może być suknia ślubna z efektem dip-dyed. Co to takiego? Suknia ślubna dip-dyed jest w większości uszyta z materiału koloru białego, ale z wyraźnie zaznaczonym – zazwyczaj u dołu, ale nie jest to jedyna słuszna reguła – kolorem, który przechodząc stopniowo przez różne swoje odcienie, tworzy jedyny w swoim rodzaju, tajemniczy efekt.

Suknia ślubna dip-dyed

Suknie ślubne dip-dyed

Taka suknia ślubna może być odpowiednia dla Pań, które chcą nie tylko podkreślić swoją indywidualność, ale i uczynić ten Wielki Dzień bardziej kolorowym!

Suknie ślubne dip-dyed

Suknia ślubna dip-dyed

Oprócz magicznego kolorystycznego efektu zaskoczenia suknie z kolorowym brzegiem, zwłaszcza u dołu, mają także tę zaletę, że…nie widać na nich zabrudzenia, które powstaje przy zetknięciu sukni z ziemią. Co, jak wiadomo, jest raczej nieuniknione w czasie wielogodzinnych uroczystości weselnych!

Suknie ślubne dip-dyed

Suknie ślubne dip-dyed

Suknie ślubne dip-dyed

Drogie Panny Młode, a Wy – co sądzicie o takich tęczowych akcentach?

Share

 • Przepiękne suknie ślubne! <3 Pozdrawiamy http://www.gdziewesele.pl/Wroclaw/

 • Roman

  Osobiście uwielbiam takie niestandardowe kolorowe suknie, ale nie każdemu pasuje ;/

  [URL=http://www.bluecactus.pl/]http://www.bluecactus.pl/[/URL]

 • Dorota Mł-ek

  Ciekawe pomysły 🙂

  Piękne suknie zazwyczaj rodzą ogromne problemy w doborze bielizny o któym
  Ale często większość osób zapomina, że jednym z istotnych dodatków jest bielizna, i nie chodzi mi o bieliznę na noc poślubną, tylko bieliznę pod sukienkę.

  Ja do mojej sukni z głęboko wyciętymi plecami i mocnym dekoltem, na szczęście znalazłam te body: https://bilbetteoutlet.eu/produkt/body-ze-stringami/

  Z lekkiego, oddychającego materiału, z dużymi dekoltami z przodu i z tyłu. Fajnym ulepszeniem jest zapięcie kilka cm powyżej lini kroku które zapewniło najwyższy komfort.

  Serdecznie polecam je każdej z was, bo sprawdza się rewelacyjnie.