Ślubny turban dla Panny Młodej

Welon…kapelusz…wianek… Co może znaleźć się na głowie Panny Młodej? Oto jest pytanie! Zadaje je sobie pewnie każda kobieta, która ma stanąć na ślubnym kobiercu. Wybór jest zawsze trudny. W roku zaś 2017 zostanie tenże wybór poszerzony o turban – który ma szansę stać się prawdziwym hitem nowego sezonu weselnej mody!

Chociaż w kulturze hinduskiej turban jest tradycyjnym nakryciem głowy Pana Młodego – moda zachodnia proponuje go Pannie Młodej, wzorem lat 50. XX wieku.
Turban dla Panny Młodej jest nakryciem głowy nie tylko bardzo eleganckim, ale także czyni uwydatnia piękno jej twarzy w sposób naturalny, rozjaśniając ją. Czy oznacza to jednak, że włosy – ten bardzo kobiecy atrybut – pozostają ukryte? Nie! Turban w przedziwny sposób staje się integralną częścią uczesania – przyciągając spojrzenia. Zwłaszcza, gdy jest to turban w niepełnej formie, chociażby opaski.
Oczywiście, każda Panna Młoda, która marzy o takim właśnie akcesorium, powinna je dobrać w zależności od wybranego modelu sukni ślubnej. Moda ślubna oferuje wiele modeli turbanów. Jeśli jednak nie znajdziemy takiego, który nam odpowiada – profesjonalna krawcowa nie będzie miała problemu, aby stworzyć ten nasz, niepowtarzalny…ten jedyny!
Jak się Wam podoba ten pomysł?

turban dla Panny Młodej

Ślubny turban dla Panny Młodej

Ślubny turban dla Panny Młodej

Photo credits: 1 i 2, 3 i 4, 5 i 6, 7 i 8