Przegląd prasy: Wedding 1/2015

Przegląd prasy: Wedding 1/2015
Magazyn Wedding to jeden z ciekawszych tytułów ślubnych na polskim rynku. Prócz reklam, stanowiących fajną bazę ślubnych marek, znajdziemy tu naprawdę wiele przydatnych i ciekawych porad oraz inspiracji. 

Tematem przewodnim pierwszego numeru 2015 roku jest folk. W środku znajdziemy obszerną sesję zdjęciową, prezentującą kilkanaście stylizacji dla Panny Młodej a także jej wybranka. Dodatkami, urozmaicającymi look przyszłej żony są typowo ludowo-folkowe elementy. Szale w góralskie wzory, kwiatowe kamizelki, wiele kwiatów lub duża biżuteria.
Zgodnie z panującym trendem, w numerze znalazło się wiele inspiracji w kolorze roku jakim jest Marsala. Przeczytać można wywiad z polską projektantką – Violą Śpiechowicz. Nie zabrakło inspiracji formą przypominających moodboardy- kokardy, krata w męskim wydaniu, kolor żółty.
Przyszłe Panny Młode znajdą tu także porady urodowe oraz kosmetyczne, artykuły dotyczące podróży poślubnej oraz wyboru zaproszeń. Znajdzie się również coś dla zainteresowanych ślubem za granicą.
Share

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.

Recommended Posts