Artystyczna fotografia ślubna

Artystyczna fotografia ślubna

Jose Villa, jeden z najbardziej rozchwytywanych fotografów ślubnych, współpracujący z najbardziej znanymi koordynatorami ślubów, napisał książkę Artystyczna fotografia ślubna. To zbiór porad i tricków stworzony z myślą o profesjonalnych fotografach ślubnych. Książka jest jednak pozycją godną uwagi każdej osoby zainteresowanej fotografią. Tu znajdziecie informacje dotyczące najistotniejszych elementów fotografii takich jak: światło, ekspozycja, kolor oraz kompozycja zdjęcia. To informacje, które mogą przydać się każdemu kto pragnie sam podszkolić swoje fotograficzne umiejętności. W następnej części książki przedstawione zostały kolejne etapy przygotowań i samej uroczystości ślubnej oraz przyjęcia weselnego. Ostatni rozdział poświęcony jest sposobom promocji fotografa, budowaniu bazy klientów oraz współpracy z koordynatorami ślubnymi.
Czy ten poradnik może przydać się przyszłej Parze Młodej? Na pewno! W momencie kiedy będziemy wiedzieć jak poleca pracować jeden z profesjonalnych fotografów, będziemy wiedzieć jakie pytania zadawać naszemu potencjalnemu fotografowi, na co zwrócić uwagę oglądając jego portfolio, jak negocjować ceny, czego wymagać i jak przygotować się do dalszej współpracy.

 

 

 

 

Share

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.