Pozostały dwa dni roku 2013, ciekawe ile nowych przyszłych Par Młodych przybędzie ostatniego dnia tego roku:) Od niedawna wiemy jaki kolor prawdopodobnie królować będzie na uroczystościach ślubnych w nadchodzącym sezonie – Pantone Color Institute wybrał na kolor roku 2014 mieszankę fuksji z różem i fioletem – Radiant Orchid. Wyszukane inspiracje bardzo zachęcają do rozważenia ślubu w tym kolorze. Jeśli jednak nie widzicie tej barwy w roli koloru przewodniego może warto pomyśleć o wybranych dodatkach w połączeniu z innymi kolorami?

Kwiaty: Stworzyć można przeróżne kompozycje z kwiatów występujących w danym sezonie, wybierać możemy spośród: frezji, hortensji, groszków, łubin, orchidei, bzu, lawendy i innych.

Torty: Mogą być całe lub częściowo barwione, zdobione jadalnymi lub świeżymi kwiatami.

 

Elementy na słodki stół: występuje tu całkowita dowolność, wiele słodkich smakołyków da się przygotować w takim kolorze. Mogą to być coraz bardziej popularne makaroniki, galaretki, babeczki, lody i owocowe dodatki. Naturalnie tę barwę uzyskamy korzystając z jagód, malin i jeżyn.

Dekoracje: Tu również nie ma ograniczeń, niech wyobraźnia Was poniesie. Pomyślcie o klimatycznych cotton ball lights, ślubnej papeterii w tym kolorze, balonach, płatkach kwiatów, papierowych kwiatach lub papierowych słomkach. Wybierzcie to, co najbardziej przypadnie Wam do gustu.

Dekoracje: Suknia Panny Młodej może pozostać biała, natomiast warto przemyśleć kwestię kolorowych butów, koloru biżuterii oraz makijażu Panny Młodej. Pan Młody do butonierki może włożyć oczywiście kwiatek z bukietu Panny Młodej, a miejsce ślubu i wesela może być udekorowana dodatkami w odcieniu Radiant Orchid. Co Wy na to?

  Zdjęcia: www.stylemepretty.com; www.feedly.com; www.athomeinlove.com; www.bellethemagazine.com