5 pomysłów na suknie dla druhen

5 pomysłów na suknie dla druhen

Przygotowując kreacje dla druhen pamiętaj o najważniejszym – mają one pasować do stylu uroczystości i nie mogą przyćmić Twojego blasku. Warto jednak zadbać o to, aby najbliższe pomocnice tego dnia czuły się wyjątkowo i pięknie. Na co warto postawić w 2014 roku myśląc o druhnach? Poniżej zestawienie trendów na ten rok.

1. Wzory kwiatowe – wszystkie w takich samych wzorach lub każda w innych. Ważne żeby tworzyły wspólną całość.

2. Świeżość mięty – mięta staje się symbolem świeżości, a więc idealnie pasuje do wiosennego ślubu lub takiego w wielkim upale, kiedy gorące emocje można lekko ochłodzić barwą.

3. Delikatna koronka – jeśli Panna Młoda stawia na lekkość i tajemniczość koronka będzie świetnym wyborem także dla druhen.

4. W różnych odcieniach – dwukolorowe suknie każdej z druhen lub różne odcienie w całym ich składzie. Które rozwiązanie bardziej się Wam podoba?

5. Błysk – by nie błyszczeć bardziej niż Panna Młoda, ale by nadać uroczystego charakteru całej uroczystości. Żadna z Pań nie zostanie niezauważona.

Zdjęcia: www.weddingchicks.com www.indulgy.com www.stylemepretty.com
Share

  • piękne, bardzo mi się podobają suknie w kolorze butów panny młodej:)

  • Osobiście nie chciałabym mieć druhen na swoim ślubie,czułabym się osaczona 🙂

  • Anonimowy

    Ot, przykład przeszczepiania amerykańskiej tradycji na polski grunt. Na siłę. A ubieranie dorosłych kobiet w takie same lub prawie takie same suknie, jak jakiś girlsband, to słaby pomysł. I dajcie już spokój z tą miętą. Ładny kolor przez nadmierną eksploatację zrobił się irytujący.

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.