Napisz do nas na adres kontakt@konsultant-slubny.com

dlaczego chcesz wygrać podwójne zaproszenie na Warsztaty Ślubne
w Warszawie, 27 listopada 2011.

Dopisz swoje imię i nazwisko oraz miasto, w którym mieszkasz.

Ze wszystkich zgłoszeń,nadesłanych do 23 listopada, 

do godziny 16:00 rozlosujemy 5 podwójnych zaproszeń.W niedziele 20 i 27 listopada, w Łodzi i Warszawie odbędą się warsztaty ślubne „White – wszystko o ślubach” organizowane przez projektantkę Agatę Wojtkiewicz. 

Partnerami wydarzenia zostali między innymi: koncept biżuteryjny Kate&Kate, studio fotograficzneSnap Studio i marka kosmetyczna Lancôme

To druga edycja modnych spotkań dla nowoczesnych Panien Młodych. Agata Wojtkiewicz i zaproszeni do współpracy eksperci z pewnością dostarczą uczestniczkom warsztatów nieszablonowych rozwiązań na jeden z najważniejszych dni w życiu.

warsztaty ślubne

Warsztaty to dwugodzinne spotkanie przygotowane z myślą okobietach planujących swój ślub lub też weeding plannerach poszukających inspiracji dla swoich najbardziej wymagających klientek.

Do współpracy przy warsztatach, podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji, Agata Wojtkiewicz zaprosiła znane i cenione marki – m.in. biżuterię modową Kate&Kate i markę kosmetyczną Lancôme.

Katarzyna Rychlewska z Kate&Kate opowie o trendach w modnej biżuterii, idealnej także do ślubnej kreacji, a wizażyści marki Lancôme pokażą uczestnikom jak należy wykonać perfekcyjny makijaż ślubny.

„Warsztaty kieruję do wszystkich osób, które szukają nieszablonowych, a jednocześnie subtelnych rozwiązań na jeden z najważniejszych dni w życiu. Za pośrednictwem warsztatów chcę przekonać młode pary, że istnieje alternatywa dla typowych sukien ślubnych czy biżuterii z pereł. Warsztaty udowadniają, że w dniu ślubu można wyglądać pięknie i jednocześnie pozostawać sobą” – powiedziała Agata Wojtkiewicz, pomysłodawczyni i organizatorka warsztatów.

warsztaty ślubne 2011

Miejsce ma znaczenie

Warsztaty „White – wszystko o ślubach” odbędą się w najbardziej prestiżowych miejscach Łodzi i Warszawy – andel’s Hotel Łódź i Polonia Palace Hotel. Wyjątkowa przestrzeń, w której tradycja łączy się z nowoczesnością, nada warsztatom wyjątkowego klimatu.

Oprawa ślubu w najlepszym wydaniu

W dniu ślubu wygląd panny młodej jest co prawda ważny, ale równie ważna jest oprawa uroczystości ślubnej. W Łodzi, o przygotowaniu cery i ciała do tego ważnego dnia, opowiedzą specjaliści z Salonu Urody SilkFarm. Do współpracy przy warsztatach zaproszone zostały też marki, które dostarczą uczestnikom cennych rad dotyczących aranżacji sali weselnej (Floral Deco) oraz wyboru fotografa uwieczniającego ślub i wesele (Snap Studio).

Pokaz mody ślubnej 

W ramach warsztatów odbędzie się też minipokaz mody, w trakcie którego modelki z warszawskiej agencji WonderModels prezentować będą ślubne stylizacje złożone z sukni ślubnych Agaty Wojtkiewicz i butów Loft37.pl. Projektantka wraz z marką Loft37.pl przygotowała specjalną linię butów, idealnych do ślubu. O perfekcyjny makijaż modelek zadba marka Lancôme, natomiast fryzury w Łodzi przygotują fryzjerzy z Loco Hair Studio, a w Warszawie stylistka fryzur Eliza Prus.

Warsztaty odbędą się w następującym terminie: 

W Łodzi – 20 listopada 2011, godz. 15.00-17.00 – andel’s Hotel Łódź

W Warszawie – 27 listopada 2011, godz. 15.00-17.00 – Polonia Palace Hotel

Na warsztaty można zapisywać się TUTAJ.

Bieżące informacje na temat warsztatów można znaleźć na stronie Agata Wojtkiewicz Atelier na Facebooku.