Kontynuując temat tegorocznych trendów dotyczących manicure, przedstawiamy wybór odcieni, które polecamy Pannie Młodej na ślub. Lakiery Essie i OPI uchodzą za jedne z lepszych i trwalszych lakierów do paznokci. Marki te, a szczególnie Essie, proponują niezwykle szeroki wachlarz kolorów. Revlon wprowadził niedawno na rynek serię pachnących lakierów w uroczych buteleczkach i w pięknych, żywych kolorach.
 Źródło: www.douglas.pl, www.essie.com

Na specjalną okazję warto przyjrzeć się luksusowym markom, takim jak Chanel czy Dior, które w swej ofercie mają wiele odpowiednich kolorów. Podobnie jak lakiery pielęgnacyjne marki Anny – są wytrzymałe i dobrej jakości. Coraz szerszą gamę kolorów proponuje polski Inglot – wśród nich znaleźć możemy nie tylko najróżniejsze odcienie, ale i lakiery oddychające czy sezonowe serie, na przykład pastele.
Źródło: www.douglas.pl, www.sephora.pl,
www.inglot.pl, www.sallyhansen.com
Coraz częściej przekonujemy się, że podstawą dobrego i trwałego manicure jest baza i wykończenie. Sprawdzonym produktem jest tak zwany top coat – wysuszacz Sally Hansen. Przyszła Panna Młoda, jak każda kobieta, powinna mieć pod ręką sprawdzony pilnik oraz dobry zmywacz, który pozwoli paznokciom odzyskać naturalną barwę.