Muszę czym prędzej opowiedzieć Wam o najnowszym trendzie w ślubnych bukietach. Nie, nie będzie to niezwykła odmiana kwiatów, żadna ich genetyczna modyfikacja, ani niespotykane barwy. W ogóle nie będzie kwiatów! Chodzi o bukiety z… broszek!
Broszka – tak, to taka damska przypinka do odzieży. Moja babcia uwielbiała broszki, może Twoja też? Ja sama mam kilka, ale nie wpadłabym na pomysł, aby zrobić z nich ślubny bukiet. Ale na szczęście inne Panny Młode wpadły! I co więcej, zrealizowały je w pięknym stylu vintage! Bukiet, który nigdy nie zwiędnie i który będziesz mogła zatrzymać na zawsze, postawić na komodzie i codziennie się nim zachwycać. A może przekażesz go swojej córce?
najnowsze trendy ślubne
Zastanawiasz się skąd wziąć tyle broszek? Sama znalazłam w domu kilka nieużywanych, popytałam najbliższych i z 10 zdobyłabym bez problemu. Jeśli masz to szczęście i wciąż masz komu przynosić kwiaty na Dzień Babci, z pewnością uzbierasz ich jeszcze więcej:) Warto przejrzeć wszystkie szpargały, mamine kuferki i puzderka, odwiedzić też sklepy z używaną odzieżą, pchle targi czy zwykłe sklepy z odzieżą – prawie wszystkie mają dział „Akcesoria” z broszkami w bardzo atrakcyjnych cenach. A i znajomi na pewno chętnie otworzą przed Tobą swoje biżuteryjne zbiory.

bukiet ślubny broszki
A może wykorzystasz  broszki jako pomysł na Twój wieczór panieński? Każdą z przyjaciółek poproś o to, by w prezencie przyniosła Ci broszkę. Kupioną specjalnie na tę okazję czy z domowych zbiorów – nie ma znaczenia, grunt, aby jej się podobała.  Możecie również zrobić z tego super grę, idealną na tego typu imprezę – wszystkie broszki trafią do jednego worka, a Ty będziesz je po kolei losowała i musiała zgadnąć, która broszka jest od kogo. Muszisz tylko wymyśleć karę za złą odpowiedź 🙂

Jeśli zastanawiasz się jak samodzielnie wykonać ślubny, broszkowy bukiet ślubny w stylu vintage, zajrzyj tutaj! Gotowa instrukcja krok po kroku, wszystko pokazane na zdjęciach, niestety po angielsku.

Jeśli natomiast nie masz talentu do wszelkich projektów z serii „zrób to sam!” lub zwyczajnie brakuje Ci na nie czasu, skorzystaj z opcji profesjonalistki, która taki bukiet dla Ciebie wykona. Tutaj z pomocą na pewno przyjcie Ci Pani Edyta Anderwald, właścicielka firmy BukietyZBroszek.pl
Spodobał Ci się broszkowy trend, ale nie chcesz rezygnować ze świeżych kwiatów? Przekaż florystyce swoje broszki, a na pewno w połączeniu z żywymi kwiatami stworzy prawdziwe dzieło sztuki!
bukiet ślubny kwiaty i broszki vintage