Walentynki to o tyle kontrowersyjne święto, że jedni je kochają, a inni bojkotują, narzekając na wszechobecne serduszka, podkreślając, że miłość powinno się pielęgnować przez cały rok. Owszem, popieramy okazywanie miłości na co dzień, ale w Walentynkach widzimy kolejną miłą okazję do wspólnego świętowania. To też taki dzień, kiedy cały świat ogarnia walentynkowa magiczna miłość i nic złego nie może się zdarzyć. Ci, którzy już zaręczeni mogą dziś intensywnie planować swój wielki dzień. A innym, drodzy Panowie, nie musimy chyba podpowiadać, że to idealny dzień na oświadczyny?;) Poniżej przedstawiamy kilka prostych pomysłów na przyjemne spędzenie tego dnia.

Zacznijmy od śniadania – na słono – urocze sadzone jajka w kształcie serc, a następnie – na słodko – przepyszne pancakes z owocowym syropem. Do tego kawa z… niespodzianką.

 

Zdjęcia: www.berry.com, www.coolmompics.com, www.molempire.com, www.laurenconrad.com

Walentynkowym upominkiem może być starannie przygotowany prezent DIY albo drobiazg znaleziony w sklepie. Nietrudno znaleźć coś odpowiedniego wśród tak szerokiej oferty proponowanej przez sklepy. A poza tym kobiety zawsze ucieszą się z kwiatka!

 Zdjęcia: www.berry.com, www.craftgawker.com, www.browzer.net, www.duitang.com, www.etsy.com
 Zdjęcia: www.inspired-design.tumblr.com, www.zsazsabellagio.blogspot.com, www.arosynato.blogspot.com

A wieczorem? Romantyczna kolacja, kino, kino domowe, teatr, koncert, spacer, wspólne gotowanie albo gra w planszówki? Pomysłów jest mnóstwo, a we dwoje na pewno jesteście niesamowicie kreatywni!

 

Zdjęcia: www.blog-giftly.com, www.mira-mel.tumblr.com, www.blogs.bubble.com

Życzymy wspaniałego Święta Zakochanych!