najlepsza fotoksiążka ślubna

Gdy zamawialiśmy pakiet ślubnej fotografii zdecydowaliśmy się na wywołanie pojedynczych zdjęć spakowanych w elegancki kartonik. Zdjęcia tak wywołane choć piękne i magiczne, nie zawsze są praktyczne – nie tworzą chronologicznej całości, są ciężkie i trudne w transporcie, gdy chcemy je zabrać na przykład do Cioci na imieniny. Dlatego choć od naszego ślubu minęło już trochę czasu, zdecydowałam się na zamknięcie naszych ślubnych zdjęć także w formie pamiątki zwanej fotoalbumem. Dlatego, gdy tylko otrzymałam możliwość przetestowania fotoksiążki od CEWE od razu wiedziałam, jakie zdjęcia się w niej znajdą.

Zapraszam Was na wycieczkę po procesie projektowania takiej fotoksiążki.

1. WYBIERZ PRODUKT

Po wejściu na stronę www.cewe.pl w lewym górnym rogu wybrałam produkt, który chciałam zamówić – CEWE FOTOKSIĄŻKA, a następnie jej rozmiar i układ – DUŻA PANORAMA .

fotoksiążka ślubna

2. ZAPROJEKTUJ ON-LINE LUB NA KOMPUTERZE

W kolejnym kroku decydowałam, czy chcę pobrać na dysk program do projektowania fotoksiążki, czy wykonam to on-line – osobiście zdecydowałam się na pobranie programu – uznałam tę formę za bezpieczniejszą dla naszego projektu w trakcie tworzenia i odporną na ewentualne przerwy w dostawie internetu.

fotoksiążka ślubna

Zainstalowałam program na dysku i rozpoczęłam projektowanie w programie „CEWE Fotoswiat”

fotoksiążka ślubna

3. WYBIERZ PRODUKT

Po uruchomieniu programu do projektowania w pierwszym kroku wybrałam raz jeszcze produkt, na który się zdecydowałam – CEWE Fotoksiążka Duża 21 x 28 cm -> Druk cyfrowy matowy premium z twardą okładką w cenie 159,99 zł za 26 stron.

fotoksiążka ślubna

4. ZAPROJEKTUJ SAMODZIELNIE LUB SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH PROPOZYCJI

Jako typowa Zosia-Samosia ceniąca prostą formę zdecydowałam się na zaprojektowanie fotoksiązki samodzielnie i prosty projekt bez żadnych dodatkowych ozdobników czy napisów – uznałam, że w tym wypadku zdjęcia będą mówiły same za siebie.

fotoksiążka ślubna

4. ZAPROJEKTUJ OKŁADKĘ FOTOKSIĄŻKI

W naszym albumie zdjęcia będą nie tylko w środku, ale i na okładce – dzięki temu album zyskuje dużo bardziej osobisty charakter niż taki w standardowej oprawie. Oprócz umieszczenia zdjęć na okładce możemy nałożyć na nie także tekst. Co więcej można także zaprojektować tekst na grzbiecie fotoksiążki, o czym ja akurat zapomniałam.

fotoksiążka ślubna

fotoksiążka ślubna

5. ZAPROJEKTUJ KARTY FOTOKSIĄŻKI

Zdjęcia w mojej fotoksiążce ułożyłam chronologicznie i tematycznie: przygotowania, ślub, wycieczka bryczkami, przyjazd na miejsce wesela, sesja zdjęciowa z gośćmi, tort i pierwszy taniec. Dla każdej ze stron osobno wybierałam ilość i układ zdjęć, aby dopasować je do ilości i orientacji zdjęć, jakie chcę na niej umieścić. Układy zdjęć i zdjęcia dodaje się bajecznie prosto – przeciągając w wybrane miejsce.

8

9--

9-

6. ZAMÓW TUTAJ

Gdy uzupełnimy już wszystkie karty fotoksiążki klikamy w prawym dolnym rogu programu czerwony przycisk „ZAMÓW TUTAJ”, podajemy dane do wysyłki, opłacamy zamówienie oraz koszty wysyłki – dodatkowe 15 zł i czekamy na kuriera.

NASZA FOTOKSIĄŻKA

album ślubny
Po kilku dniach album już był na moim biurku. Nie ukrywam, że nie jest to pierwsza tego typu publikacja w moich rękach, ale na pewno jedna z lepszych – zarówno okładka jak i papier są wysokiej jakośći, tak samo jak druk. Książka jest wykonana i przycięta bardzo starannie. Sami zobaczcie.

Album-Slubny-Cewe-Fotoksiazka (1)
Album-Slubny-Cewe-Fotoksiazka (6)

Album-Slubny-Cewe-Fotoksiazka (7)
Album-Slubny-Cewe-Fotoksiazka (10)
Album-Slubny-Cewe-Fotoksiazka (12)
Album-Slubny-Cewe-Fotoksiazka (14)
Album-Slubny-Cewe-Fotoksiazka (17)

Nie tylko ślubna

Taka fotoksiążka to nie tylko fantastyczny pomysł na album ślubny, ale także na podziękowania dla rodziców – kolaż Waszych zdjęć od narodzin przez poznanie się, zaręczyny aż do dnia ślubu będzie bardzo spersonalizowanym i osobistym pomysłem. A co powiecie na jego szerszą wersję, uwzględniającą dodatkowo pierwsze zdjęcia rodziców, ich ślub, Was, aż do dziś? Gwarantuję, że nie jedna łezka spłynie przy takiej pamiątce.

Idąc dalej już planuję takie albumy na każdy rok z życia naszego Synka. Będzie miał cudowny prezent ślubny w postaci półki wypełnionej albumami rodzinnymi.

A na jaką okazję według Was idealnie sprawdzi się fotoksiążka?

Album-Slubny-Cewe-Fotoksiazka (8)

Tekst powstał we współpracy z firmą CEWE, producentem albumu CEWE fotoksiążka.