ślub słoneczniki

Gdy słońce rozsiewa swoje złote iskierki, świat zdaje się być piękniejszy i cieplejszy. Najwięcej tego słonecznego złota jest w lecie, które uważane jest za jedną z najlepszych pór roku do zawierania małżeństw. Bogactwo kolorów kwiatów, mnogość owoców…Tym, co nieodłącznie kojarzy się z latem, są słoneczniki. Dlaczego by więc nie uczynić właśnie słoneczników tematem przewodnim wesela?

Słoneczniki na weselu

Słoneczniki na weselu

Słoneczniki niemal prowokują do uśmiechu, rozjaśniają serce – warto więc zadbać by pojawiały się w różnych kontekstach na Waszym weselu. Bukiet Panny Młodej skomponowany ze słoneczników (będących jedynymi kwiatami bądź w połączeniu z innymi, niekiedy wyraźnie różnymi kolorystycznie) oraz ozdoba w butonierce Pana Młodego wyglądają cudownie. Podobnie jak dekoracja centralnego stołu oraz inne dekoracje kwiatowe, których różnorodność ogranicza tylko wyobraźnia.

Słoneczniki na weselu

Słoneczniki mogą być użyte również jako oryginalna poduszeczka na obrączki, a także mogą stanowić swoistą słoneczną koronę weselnych słodkości… Te wdzięczne kwiaty promieniują radością wszędzie, gdzie się pojawiają!

Słoneczniki na weselu

Nie zawsze ślub w lecie musi oznaczać słońce, ale słoneczniki sprawią, że będzie ono obecne na Waszym weselu niezależnie od pogody za oknem.

Słoneczniki na weselu

Co Wy na to?

Photo credits: 1, 2 i 3, 4 i 5, 6, 7i 8, 9 i 10