Płaskie buty to dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie absolutną wygodę i komfort chodzenia. To także dobre rozwiązanie dla Panien Młodych, od których narzeczony nie jest dużo wyższy. Można również przygotować drugą parę ślubnych butów na zmianę. W końcu chcemy przetańczyć całą noc i nie wypada z tego rezygnować z powodu niewygodnego obuwia. 
Warto pamiętać, że zgrabne poruszanie się na wysokich obcasach jest nie lada sztuką i jeśli nie opanowałyśmy jej do perfekcji jakiś czas przed ślubem, nie warto ryzykować wpadki lub wypadku. Na pierwszym miejscu warto postawić wygodę tego dnia. By nie myśleć o uwierającym pasku lub wykrzywiającej się szpilce. 
Jednak i przy wyborze płaskich butów trzeba pamiętać o kilku zasadach.
Zasada pierwsza: na przymiarkę sukni ślubnej należy przyjść w ślubnych butach.
Zasada druga: jeśli suknia jest długa warto zdecydować się na jeden rodzaj butów na całą uroczystość, ponieważ trzeba dopasować długość sukni do wysokości Panny Młodej. Gdy w trakcie wesela Panna Młoda zmieni buty na płaskie, istnieje niemałe ryzyko zadeptania sukni, a co za tym idzie – niebezpieczeństwo potknięcia się i upadku. 
Jeśli więc mają być płaskie buty i długa suknia, Panna Młoda musi być w tym komplecie od samego początku. Rozwiązanie butów na zmianę najlepiej sprawdza się w przypadku krótkiej sukni.
Zasada trzecia: buty ślubne, jak każde inne, należy sprawdzić i rozchodzić przed ślubem. Nie chcemy przecież by nas obtarły i popsuły wspaniałą imprezę.
Zasada czwarta: wybierz to, w czym Ci wygodnie. Nie kieruj się modą na siłę. To Twój dzień i masz czuć się swobodnie i wspaniale przez cały czas!
pinterest.com

weddbook.com
weddbook.com
321mecaso.com
bridalguide.com
daran.tw
weddbook.com
weddbook.com
weddbook.com
weddbook.com
pinterest.com
r-veste.com
thewhitedress.tumblr.com