Przyszła paczka, w niej dwa Notatniki – jeden dla nas, drugi dla Was – będzie konkurs, ale o tym później…

Od razu urzekł mnie wygląd Notatnika – minimalistyczna grafika, twarda okładka, kołozeszyt….
Ale przecież nie tylko wygląd się liczy – jego wnętrze także bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło 🙂
Notatnik Panny Młodej to bardzo profesjonalny i praktyczny zbiór informacji, dowiecie się z niego jak krok po kroku przebrnąć przez formalności i sprawy organizacyjne o niczym nie zapominając. 
notatnik panny młodej

Znajdziecie wiele praktycznych porad, a także kalendarz, dzięki któremu zaplanujecie całe przygotowania, a w odpowiednich tabelkach rozprawicie się z Waszym weselnym budżetem, listą gości czy prezentów.

Pewnie nie każdą z Was notatnik zainspiruje do zaprojektowania własnej sukni ślubnej czy zaproszeń – a na to miejsce też zostało w nim przewidziane – ale z pewnością warto zamieścić w nim wszelkie kontakty, rysunki, wycinki z gazet czy zdjęcia, które w późniejszym czasie pomogą Wam w rozmowach z florystką czy lokalem – będą mogli bliżej poznać Wasze oczekiwania i spełnić marzenia. 


notatnik panny młodej

A co najbardziej przypadło mi do gustu?

Tekturowe kieszonki i foliowe koszulki w każdym z działów, w których możecie gromadzić wszystkie umowy, rachunki, zamówienia, wizytówki czy nawet urzędowe dokumenty. Nic Wam się nie zgubi, a przed wizytą w urzędzie czy kościele nie będziecie musieli przeszukiwać teczek czy torebek w poszukiwaniu karteczek i karteluszków.

Notatnik Panny Młodej bez wątpienia ułatwi i umili Wam przygotowania do ślubu, a z całą pewnością zaoszczędzi stresów, gdyż nie pozwoli zapomnieć nawet o najdrobniejszym szczególe – a to z pewnością warte jest wydatku 69 zł. Po latach będzie świetną pamiątką!

notatnik panny młodej