Panna Młoda w bolerku

Choć nadal w kalendarzu króluje lato, to za oknem – przynajmniej od czasu do czasu – zaczyna o sobie przypominać jesień. Wiele jest jednak Par Młodych, które jako porę roku dla swoich zaślubin wybrały chłodniejsze miesiące roku. Trudno przewidzieć pogodę, ale można zapobiegawczo postarać się, by nie zepsuła ona weselnych planów. Na kapiący z nieba deszcz pomoże parasol, a na przejmujący chłód?

Pan Młody raczej nie musi się martwić, bo garnitur czy smoking skutecznie ochrania przed zimnem. Panna Młoda jednak w swojej sukience czasem ma powody do niepokoju. Czy można coś na to poradzić?

Panna Młoda w kurtce

Panna Młoda w kurtce

Oczywiście! Wystarczy dobrać odpowiedni – cieplejszy – element, który będzie spełniał dwie funkcje: ochronną czy też ogrzewającą oraz zdobiącą. Takim elementem może być dla Panny Młodej bolerko, cardigan, marynarka czy nawet kurtka – a w porze zimowej płaszcz albo sztuczne futerko.

Panna Młoda w płaszczu

Panna Młoda w bolerku

Panny Młode mogą dokonać wyboru wśród wielu modeli oraz kolorów. Z pewnością każda z nich znajdzie dla siebie coś, co najbardziej będzie jej odpowiadać.

Panna Młoda w swetrze

Panna Młoda w futerku

A Wy, którą opcję byście wybrały?

Photo credits: 1 i 2, 3 i 4, 5 i 6, 7 i 8, 9 i 10, 11 i 12, 13 i 14