Drewniane napisy są coraz bardziej popularne. Dzięki nim w jasny i prosty sposób można przekazać to co jest dla nas najważniejsze. To dobry dodatek do dekoracji salonu lub sypialni, a także każdego innego pomieszczenia w domowym zaciszu. Takim napisem można również udekorować weselną salę, ale o tym za chwilę.

 

Z okazji dzisiejszego, bardzo przyjemnego, dnia jakimi są Mikołajki mamy dla Was niespodziankę. To konkurs Mikołajkowy organizowany razem z marką Posterville. Do wygrania wybrany przez Zwycięzcę napis złożony maksymalnie z pięciu znaków.

Jak wziąć udział w konkursie?
W konkursie możesz wziąć udział przez serwis facebook.com lub za pomocą swojego bloga.

Aby zgłosić się za pomocą fb:
1. Polub fanpage Wytwórnia Ślubów 
i Posterville 

2. Umieść lub udostępnij na swoim profilu w serwisie facebook.com grafikę konkursową z linkiem do bloga Wytwórni Ślubów (https://blog.wytworniaslubow.pl/):

 

3. W komentarzu pod tym postem odpowiedz na pytanie W jaki sposób można zaaranżować drewniany napis na przyjęciu weselnym oraz daj znać, że bierzesz udział w konkursie za pomocą serwisu facebook.com i podaj link do swojego profilu w tym serwisie.Aby zgłosić się za pomocą bloga:


1. Zamieść na swoim blogu banerek z linkiem do bloga Wytwórni Ślubów (https://blog.wytworniaslubow.pl/):

 

2. W komentarzu pod tym postem odpowiedz na pytanie W jaki sposób można zaaranżować drewniany napis na przyjęciu weselnym oraz daj znać, że bierzesz udział w konkursie za pomocą swojego bloga i podaj link do niego

Regulamin:
1. Konkurs trwa do 31 grudnia br.
2. Zgłoszenie się do konkursu jest równoznaczne z akceptacją jego regulaminu.
3. Uczestnik – każda osoba prawidłowo zgłaszająca swój udział w konkursie.
4. Nagroda – wartość opisana w punkcie 7.
5. Fundator nagrody – Posterville.
6. Zwycięzca – Uczestnik, który zostanie wyłoniony drogą losowania.
7. Nagrodą w konkursie jest wybrany przez Zwycięzcę napis złożony maksymalnie z pięciu znaków w kolorze białym lub czarnym wykonany przez Fundatora nagrody.
8. Zwycięzca konkursu ogłoszony zostanie na blogu (https://blog.wytworniaslubow.pl/) i będzie zobowiązany do podania w mailu słowa jakie wybiera do wykonania nagrody.


Aktualizacja

Zwycięzcą jest Patrycja Spyrka.

„Drewniane napisy mają szerokie zastosowanie na przyjeciach weselnych. Wyżej pokazany napis LOVE można świetnie wykorzystać w „kąciku” wspomnień Pary Młodej , na którym będą ukazane zdjęcia z okresu początku związku do najświeższych ukazując miłość świętujących.”

Serdecznie gratulujemy!

Prosimy o kontakt na adres: kontakt@konsultant-slubny.com w celu uzyskania kolejnych instrukcji