Kontynuujemy przegląd mobilnych aplikacji (tu znajdziecie część: 1 i 2), które mogą się przydać przy organizacji ślubu. W trzecim wpisie prezentujemy trzy aplikacje, jedną typowo ślubną, dwie przydatne również na co dzień.
Źródło: www.weddinghappy.com

WeddingHappySystem: iPhone/iPadJęzyk: angielskiBardzo przyjemna i intuicyjna aplikacja. Odlicza dni do wybranych wydarzeń w trakcie przygotowań do ślubu – zakupu obrączek, wyboru sali weselnej czy druku zaproszeń.Niestety, jak wszystkie aplikacje zagraniczne – brakuje w niech dostosowania do polskich realiów.
Źródło: www.pinterest.com
PinterestSystem: iPhone/iPad; AndroidJęzyk: polski
Pinteresta znają chyba wszyscy. Miłośniczki tego serwisu mają pozakładane ślubne tablice jeszcze na długo przed zaręczynami. Mając pod ręką wersję mobilną można przypinać kolejne inspiracje w autobusie, kolejce w urzędzie czy na nudnej konferencji. 😉
Źródło: www.getpocket.com
Get PocketSystem: iPhone/iPad; AndroidJęzyk: polski
To najlepsza z aplikacji ułatwiających zapisywanie linków do artykułów do przeczytania na później. Przeglądając ślubne strony możemy w prosty sposób zapisać ją, a przyjrzeć się jej później dokładnie przy komputerze – aplikacja ma bowiem swoją większą wersję w przeglądarce.