Alternatywne Targi Ślubne w Gdańsku

Dnia 14 lutego 2016 roku „Sztuka Wyboru”, która znalazła swoją przystań na terenie Garnizonu Kultury w Gdańsku przy ul. Słowackiego 19 organizuje I Alternatywne Targi Ślubne. Organizator tych targów postanowił uchylić rąbka tajemnicy na ich temat:

– Dlaczego Wasze Targi zostały nazwane „Alternatywnymi”?

W całej Polsce organizowane są rozmaite targi ślubne, które zazwyczaj odbywają się na dużych halach i prezentują bardzo wielu wystawców. My spędziliśmy dużo czasu na wybraniu kilkudziesięciu wystawców, którzy prezentują według nas produkty i usługi na najwyższym poziomie i których stylistyka jest według nas najbardziej interesująca.
Od standardowych targów wyróżnia nas także przytulne i nowoczesne wnętrze.

– Skąd wzięła się idea zorganizowania właśnie przez Was i właśnie w Gdańsku takich targów?

W Sztuce Wyboru organizujemy rozmaite wydarzenia i targi o różnym profilu. Po wielu sukcesach imprez modowych czy kulinarnych postanowiliśmy spróbować z organizacją targów ślubnych. Widzimy pewną niszę na rynku usług ślubnych i chcemy skupiać firmy, które wybitnie zasługują na promocję.

– Do kogo adresujecie ofertę Alternatywnych Targów Ślubnych?

Przede wszystkim do osób, które wkrótce biorą ślub lub będą pomagać przy organizacji wesela. Z pewnością oszczędzą one czas, przychodząc na nasze targi, ponieważ nie stracą go na poszukiwanie usług i produktów w Internecie. Ze wszystkimi będzie można od razu porozmawiać i zapoznać się z ofertą osobiście, zadać nurtujące pytania, a później spędzić miło czas ze znajomymi w naszej słonecznej kawiarni na parterze. Każdy, kto planuje zorganizować stylowy ślub w naturalnej oprawie, z pewnością znajdzie coś dla siebie.

– Czym kierowaliście się wysyłając zaproszenia do udziału w Targach do takich, a nie innych, wystawców ?

Przed wysłaniem zaproszeń dokładnie zapoznaliśmy się z ofertą każdej z firm i profilem jej działalności. Stawiamy na produkty nietypowe, minimalistyczne, często ręcznie robione, na wysokim poziomie artystycznym. Na naszych targach zobaczycie ofertę niewielkich atelier ślubnych, ozdabianą akwarelami papeterię ślubną, fotografów wspaniale odzwierciedlających emocje, minimalistyczną biżuterię i wiele innych ciekawych produktów i usług.

– Co myślicie o aktualnych trendach w branży ślubnej?

Trendów w branży ślubnej jest bardzo wiele. Jednym z nich jest powrót do skromnych, rustykalnych uroczystości, bez zbędnego blichtru i przepychu. Ten trend jest nam wyjątkowo bliski, ponieważ według nas najpiękniej oddaje romantyzm ślubu jako ważnej ceremonii łączącej ludzi na całe życie.

– Kogo spotkają i co zobaczą osoby, które odwiedzą Wasze targi?

Przede wszystkim wyjątkowych wystawców, od których stoisk z pewnością trudno będzie się oderwać. Będą to nietypowe targi organizowane w pięknym budynku, które warto odwiedzić z drugą połówką, zwłaszcza w walentynki.

Wśród Patronów medialnych znalazł się też portal ślubny Pobieramysie.pl .

Alternatywne Targi Ślubne w Gdańsku zapraszają na profil wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/1084005601618134/

Na tym profilu będą umieszczane wszystkie informacje dotyczące imprezy, wystawców i Patronów medialnych.

Alternatywne Targi Ślubne w Gdańsku