Przegląd prasy: Nasz Ślub 1/2014

Przegląd prasy: Nasz Ślub 1/2014

W najnowszym numerze magazynu Nasz Ślub zaprezentowany został przegląd podwykonawców, wśród których możecie znaleźć takich, którzy pomogą przygotować Wam uroczystość. Tym, którzy planują wesele w stolicy polecamy zapoznać się z przewodnikiem po lokalach weselnych w Warszawie. Przy każdym z wybranych miejsc przedstawiono jego plusy i minusy. Jeśli jesteście ciekawi kolejnych ślubnych trendów na obecny rok, przeczytajcie artykuł Izabeli Kuleszy. Projektantka przygotowała również porady dotyczące bardzo istotnej kwestii jaką są dekolty. W tym numerze dowiecie się także jak zaprosić na ślub pracodawców oraz czy wypada podpisywać ślubne prezenty.
To istotna pozycja wśród ślubnej prasy, jak zresztą wydawca magazynu podkreśla, dla osób zawierających związek małżeński.

Share

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.

Recommended Posts