Parasol noś i…na ślubie!

parasol na ślub

Photo credit 1 i 2

Pogoda, jak dama, bywa kapryśna i czasem – wbrew oczekiwaniom Pary Młodej oraz ich gości – w sam dzień ślubu zamiast ozłocić świat słońcem, zasnuwa niebo chmurami i zalewa go deszczem. Choć można przewidzieć takie okoliczności przyrody, jednak trudno im zapobiec. Można jednak przygotować się na takie pogodowe niedogodności.

Z pomocą przyjdzie nam parasol. Wcale nie musi być elementem, który należy wstydliwie schować. Wręcz przeciwnie! Parasol jest dobry na wszystko! Można go nie tylko nosić, ale i używać – również na ślubie i weselu – nie tylko przy pogodzie. Sprawdzi się nie tylko jako ochrona przed deszczem – a także słońcem, zwłaszcza w lecie – ale i jako wspaniały rekwizyt dekoracyjny oraz zdjęciowy.

parasol na ślub
Photo credit 3 i 4

parasol na ślub
Photo credit 5 i 6

parasol na ślub
Photo credit 7 i 8

parasol na ślub
Photo credit 9 i 10

A jakie Wy macie pomysły na zastosowanie parasola na ślubie?

Share

  • Kasia

    Kiedyś zdawało mi się, że deszcz na weselu to koniec świata. A teraz widzę, że pogoda jest dość istotna, ale na pewno nie najważniejsza!

    http://www.towesele.pl

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.