5 pomysłów na szybkie dekoracje

5 pomysłów na szybkie dekoracje
Przygotowania do ślubu zdają się nie mieć końca, tyle formalności, tyle szczegółów, o których należy pamiętać! Wśród takiego zamieszania łatwo można stracić głowę. Jak tu jeszcze pamiętać o udekorowaniu weselnej sali, o drobnych elementach nadających uroczystości wyjątkowego charakteru? Poniżej prezentujemy pięć pomysłów, na dekoracje, które nie wymagają wiele zachodu, a w odpowiednich proporcjach tworzą wspaniały efekt.
1. Balony – spójrzcie sami, zarówno jednokolorowe i przezroczyste jak i różnokolorowe tworzą piękny efekt! Stojące, wiszące pod sufitem, leżące na ziemi lub do ręki dla gości albo tylko do zdjęć – mają w sobie urok z dzieciństwa i zachęcają do zabawy.
Zdjęcia: www.theprettyblog.com


2. Pompony – papierowe, wełniane lub tiulowe, pod sufitem lub na stołach – delikatne i wyjątkowe. Oczywiście jeśli macie ochotę robić je sami, próbujcie, to nie jest aż takie skomplikowane, natomiast czasochłonne. Zapracowanym polecamy wersje do kupienia:)

Zdjęcia: www.offbeatbride.com
3. Słomki i cukrowe patyczki – papierowe słomki wyglądają bardzo uroczo, dostępne są w wielu kolorach, w wiele wzorów. Dołączcie je do kolorowych koktajli, a cukrowe patyczki zaproponujcie gościom, którzy mają ochotę na coś ciepłego, bezalkoholowego 😉

 

Zdjęcia: www.etsy.com
4. Chorągiewki – różne, duże, małe, jednokolorowe, wielokolorowe, w paski, gładkie – na torcie, nad wejściem, nad siedzeniem Państwa Młodych. Modne i urocze!
5. Owoce sezonowe – oprócz do jedzenia, mogą służyć jako „trzymadełka” numerków stolików, ważne by trzymały na początku imprezy, później już każdy będzie pamiętał gdzie siedzi i owoce będzie można spokojnie zjeść 🙂
Zdjęcia: www.iloveswmag.com, www.theprettyblog.com

 

Share

  • musze przyznać ze jedynie pomysł z chorągiewkami do mnie nie przemawia:)

  • Pomysł z owocami jako "trzymadełkami" jest genialny!!!

  • Podobają mi się te kolorowe kule wiszące nad salą. Są bardzo oryginalne.
    Ostatnio też pojawia się moda na papierowe lampiony wiszące w salach balowych lub namiotach ślubnych – chociaż nie trudno przesadzić z ich ilością i wygląda to wtedy niezbyt ciekawie. Ale to wiadomo, ze wszystkimi dekoracjami można przesadzić.

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.