W dniach 2-3 października Wytwórnia Ślubów prezentowała się w Salonie Młodej Pary – czyli Pierwszej Edycji Targów Ślubnych w Gdańsku, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie.

Wytwórnia Ślubów na Targach Ślubnych

Oprócz możliwości zaprezentowania się wśród znakomitych wystawców, na targach mieliśmy też – choć bardzo przyjemne – to jednak obowiązki. Jako Wytwórnia Ślubów oraz Portal PobieramySię patronowaliśmy całemu wydarzeniu, uroczyście otwieraliśmy Targi na scenie, zasiedliśmy w jury i wybieraliśmy Najlepszy Produkt oraz wręczaliśmy nagrody i wyróżnienia.
Oto one:
Pierwsze Miejsce zajęła Suknia Ślubna Valeria, pochodząca z kolekcji sukien włoskiej marki “Sposarsi”. Nagroda została przekazana jedynym przedstawicielkom marki „Sporasi” w Polsce – Pani Lidii Sych oraz Pani Mai Jasińskiej, która zaprezentowałą sukienkę na scenie.
Sukienka została nagrodzona za odejście od utartych schematów w ślubnej modzie oraz kreatywne rozwiązania.
Sukienkę na żywo można obejrzeć i przymierzyć w Salonie Sukien Ślubnych Ave Art w Gdyni.
Suknia Ślubna Sporasi - Nagroda Targów
Nagrody wyróżnienia otrzymali:
American Old Cars – Muzeum i Wypożyczalnia starych samochodów amerykańskich za oryginalny środek ślubnego transportu – wspaniały, różowy samochód Playmouth Belvedere z 1957 roku, który można obejrzeć i wynająć w Kościerzynie.
Zdjęcie z samochodem okazało się być niepisanym obowiązkiem wszystkich odwiedzających targi, my również z przyjemnością wzięliśmy w tym udział.
Samochód do ślubu
Barbara Studio – dekoracje ślubne – za piękne, oryginalne dekoracje ślubne, które odzwierciedlają aktualne trendy w ślubnej modzie.
dekoracje ślubne Trójmiasto
Salon Sukien Ślubnych Aleksandra – za uszycie sukni ślubnej marzeń.
Dokonując wyboru kierowaliśmy się świeżością – premiowaliśmy nowatorskie, eleganckie i nieszablonowe rozwiązania, dzięki którym rynek ślubny w Polsce może się rozwijać.
Pierwsza edycja targów za nami, ale wraz z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi już rozpoczynamy przygotowania do kolejnej, większej. Do zobaczenia za rok!