Wesele w temacie szkoły

Czasem miłość potrafi zaskoczyć od pierwszego spojrzenia w wielkim mieście, a czasem… rodzi się już w szkolnej ławce. A chociaż niektórym dorosłym szkoła nie kojarzy się dobrze, to pewnie wielu – trochę zmęczonych zmaganiami z dorosłym i poważnym życiem – chciałoby na nowo, choć na moment wrócić do szkoły. Jest to możliwe – zwłaszcza, jeśli szukacie tematu przewodniego dla swojego wesela.

Wesele w temacie szkoły

Czego nie może zabraknąć w szkole? Tablicy, oczywiście! Tablice – zwłaszcza czarne – takie, na których pisze się kredą, sprawdzą się znakomicie jako menu, plan rozmieszczenia gości oraz winietki czy też tablice ogłoszeń…

Wesele w temacie szkoły

Innym elementem, z którym kojarzy się szkoła, są książki. One doskonale sprawdzają się w dekoracji stołów, podobnie jak chociażby ołówki.

Wesele w temacie szkoły

Jako środek transportu dla niezmotoryzowanych gości idealnie może się sprawdzić…autobus szkolny czyli popularny gimbus. Gwarantowany szeroki uśmiech!

Wesele w temacie szkoły

Czego nie może zabraknąć jeszcze w szkole? Ołówków, zeszytów, papierowych samolotów lub gier typu ‚piekło-niebo’…Można tak długo wyliczać – a każdy z tych elementów wprost idealnie nadaje się, aby uczynić Wasze wesele kolorowym i dziecięcym, oczywiście w tym najlepszym znaczeniu.

Wesele w temacie szkoły

Jako słodkie i nieszablonowe ukoronowanie wesela może pojawić się tort…także przypominający czarną tablicę szkolną. Bez żadnych wątpliwości – jest on nie tylko jadalny, ale po prostu pyszny!

Wesele w temacie szkoły

A jakie byłyby Wasze pomysły na weselny powrót do szkoły?

1, 2 i 3, 4 i 5, 6 i 7, 8 i 9, 10 i 11, 12 i 13