W modzie trendy ustalane są z dużym wyprzedzeniem. Tak jest też w przypadku ślubnych kreacji. Jakie stylizacje będą najmodniejsze w 2015 roku? Po pierwsze warto podkreślić, że wśród propozycji projektantów znajdziemy najróżniejsze typy sukni ślubnych. Są proste, krótkie, minimalistyczne, a są też duże, bogato zdobione bezy. Gdyby chcieć w skrócie opisać trendy na kolejny rok, wystarczy powiedzenie „dla każdego coś miłego”, propozycje są bowiem tak różne i oryginalne, że nietrudno wybrać coś dla siebie. Do łask wraca zmodyfikowana baskinka, widoczna w projektach Caroliny Herrery czy Enzo Miccio. Oscar de la Renta lansuje boho, a David Field inspiruje stylem Paryża.
Kolorystycznie moda ślubna pozostaje prawie bez zmian. W projektach głównie pojawia się biel, ale przewija się również krem, kość słoniowa, mięta i złoto, a dla najbardziej odważnych proponowana jest czerwień.
Przyjrzyjmy się dodatkom, swoje pięć minut przeżywają kwiatowe wianki na głowach Panien Młodych, zastępujące duże bukiety. Modne będą również duże kapelusze i oryginalne toczki, a także większe i mniejsze kokardy.
Macie już swoje typy czy jeszcze musicie przejrzeć projekty?:)

 

Źródło: www.oscardelarenta.com

 

 

 

Źródło: www.knotsvilla.com
Źródło: www.carolinaherrera.com