Droga przyszła Panno Młoda, jeśli zależy Ci na zmniejszeniu listy wydatków związanych z przygotowaniami ślubnymi i jeśli chcesz spróbować własnych sił w stworzeniu makijażu na tę okazję, mamy dla Ciebie pozycję obowiązkową. Oczywiście zachęcamy do wykonania wielu prób przed najważniejszym dniem w życiu. Wiadomo, że trening czyni mistrza, a korzystając z porad zawartych w poniżej opisanej książce, uda Ci się osiągnąć prawdziwie piękny efekt.

Bobbi Brown, światowej sławy makijażystka i założycielka marki Bobbi Brown Cosmetics stworzyła wspaniały poradnik „dla wszystkich – od początkujących po profesjonalistów”. W pięknie wydanej książce znajdziecie lekcje krok po kroku, różne tricki i tajemnicze wskazówki.

W książce opisana została sztuka makijażu każdej partii twarzy po kolei, dostosowana do rodzaju skóry oraz typu urody. Znajdziecie tu również informacje na temat wpływu stylu życia i sposobu odżywiania na kondycję skóry.

Z poradnikiem łatwiej Wam będzie dobrać odpowiednie narzędzia do makijażu oraz znajdziecie inspiracje do makijażu na różne okazje, w tym makijaż ślubny, ślubny niezbędnik oraz ślubne nakazy i zakazy.

To prawdziwe kompendium wiedzy dla każdej kobiety, która jest ciekawa tajników idealnego makijażu. Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy interesują się wizażem i chętnie zgłębią swoją wiedzę.

Źródło: galaktyka.com.pl

Bobbi Brown
Perfekcyjny makijaż dla wszystkich – od początkujących po profesjonalistów
Wydawnictwo Galaktyka