Jeśli wciąż zastanawiać się jak sprawić by Wasze przyjęcie weselne było wyjątkowe i oryginalne, świetnie trafiłaś! Dziś przedstawiamy kilka pomysłów na atrakcje, które możesz przygotować dla gości. Przy okazji większość z tych pomysłów sprawi, że skompletujecie miłą pamiątkę z tego dnia. Przejdźmy do rzeczy.
1. Korzystacie z serwisów społecznościowych? Orientujecie się czy Wasi goście używają na przykład aplikacji Instagram? Wymyślcie unikalny hashtag (np. #aniamax2014), który będzie odpowiadał Waszemu wydarzeniu i poproście uczestników ceremonii, by wstawiając zdjęcia ze ślubu oznaczali je tym tagiem. Dzięki temu, zarówno Wy, jak i wszyscy goście, w trakcie przyjęcia będą mogli łatwo odnaleźć fotki zrobione w tym dniu. To fajna pamiątka dla miłośników nowych mediów. Poza tym, zdjęcia będziecie mogli później wydrukować – powstaje coraz więcej firm, które oferują druk zdjęć z Instagrama.
 Zdjęcie: www.intimateweddings.com

2. Czy małżonkowie chodzą na randki? Powinni! Spytajcie Waszych gości o ich pomysły na Wasze wspólne wyjścia po ślubie. Może okaże się, że romantyczne chwile można spędzać nie tylko w kinie i kawiarni…;)
3. A może w dzieciństwie uwielbialiście pisać kredą? Przygotujcie gościom kredę i tablicę, na której stworzą kolorowe napisy i rysunki. Doodling staje się coraz modniejszy:)

Zdjęcie: www.weddingonline.it
4. Rozpoczynacie nowy rozdział życia, ten, który trwać ma „aż do śmierci”. Przed Wami wiele wspólnych wydarzeń i decyzji. A gdyby tak przeprowadzić ankietę wśród gości i spytać ich jak powinniście nazwać Wasze dzieci albo na jaki kolor macie pomalować ściany w salonie? Oczywiście ostateczna decyzja należy do Was, ale czytanie dowcipnych odpowiedzi znajomych może być zabawne!
5. Kto nie lubi konfetti? Ten, kto musi je sprzątać… ale w tym dniu liczy się dobra zabawa.

 

Zdjęcie: www.weddingonline.it
6. Prawie każdy choć przez chwilę marzył o tatuażu. Te zmywalne z motywami związanymi z miłością mogą być świetną atrakcją dla tych niezdecydowanych;)
7. Zimne ognie zostawcie na wieczór kiedy się ściemni! Każdy z patyczków możecie udekorować karteczką z miłosną mądrością.

 

Zdjęcie: www.stylemepretty.com

8. Lubicie winylowe płyty? A może macie sporą kolekcję, ale brak Wam gramofonu? Te mniej lubiane przeznaczcie na oryginalną księgę gości. Niezbędne będą połyskujące srebrne i złote pisaki.
9. Na pewno znacie grę Jenga. Ostrożne wyciąganie kloców, tak by nie przewrócić wieży nie jednego przyprawiło o szybsze bicie serca. Poproście gości by na klockach napisali coś miłego – od teraz każda kolejna gra będzie się łączyła z pięknymi wspomnieniami.

Zdjęcie: www.colincowieweddings.com