ślub nad morzem

Ślub nad morzem to wyjątkowa sceneria i niezapomniane wrażenia. Przy ślubnej sesji Marty i Andrzeja udało mi się połączyć pasję do wody i przestrzeni. Sesja bowiem została zrealizowana na 34 piętrze. Mieliśmy cudowny widok na morze i wrażenie chodzenia w chmurach.

Do sesji zaprosiłam wyjątkowych podwykonawców, którzy z pasji do ślubów, wyczarowali bajkową scenerię. Tutaj nie było przypadkowych elementów, wszystko spójnie, współgrało ze sobą jak w najlepszej wiedeńskiej orkiestrze.

ślub nad morzem

ślub nad morzem

ŚLUB NAD MORZEM? MARZENIA SIĘ SPEŁNIA

Możliwości na ślub nad morzem jest wiele. Możesz wybrać ceremonię w plenerze na molo lub na plaży, albo iść o krok dalej i zaprosić Gości na przyjęcie weselne z widokiem na morze. W wybranej przez nas lokalizacji Olivia Star widok z 34 piętra zachwyca i hipnotyzuje. Wszystko tutaj stworzone jest, aby celebrować wielkie chwile i cieszyć oko błękitem morza. To najwyżej położona sala w przestrzeni miejskiej.

Sprawdź jakie elementy wkomponowaliśmy w ślubną sesję nad morzem, aby uzyskać efekt wow!

DEKORACJE

Tworząc koncepcję do ślubnej sesji nad morzem, skupiłam się na podkreśleniu widoków za oknem. Wybrałam intensywne kolory, aby dodać energii i wypełnić przestrzeń. Butelkowa zieleń była oczywistym wyborem, ten nasycony kolor stał się dobrym odbiciem dla tafli szkła lokalizacji. Lidka dekoratorka postawiła na czerń w dodatkach, a ja upierając się na koral, dodałam całości ślubnego wykończenia.

Tym razem przekornie przygotowałyśmy stoły prostokątne, które coraz chętniej są wybierane na przyjęciach weselnych. Dodatki podkreśliły charakter konceptu: kieliszki z huty szkła w Pucku, złote sztućce, koralowe serwetki i czarne druki ślubne. Całość mimo ciężkich kolorów prezentowała się wyjątkowo na tle Morza Bałtyckiego i Gdańska.

Elementem dekoracji są wspomniane wyżej druki ślubne, one nie tylko pełnią funkcję informacyjną, ale zdobią stół weselny. Pokusiłam się przy tej realizacji na menu z chwostem, który dodał całości realizacji lekkości i wykończenia glamour.

Zobacz jak czerń potrafi nadać charakter i pięknie podkreślać urok sali. Umiejętnie użyta zachwyci i Was i zaproszonych Gości.

Ważnym elementem dekoracji jest zastawa. Tutaj nie ma półśrodków. Ozdobne podtalerze i komponujące się z nimi talerze to znak, że detal ma znaczenie. Złote elementy dodają całości elegancji i szyku.

Co jeszcze w dekoracji ma znaczenie? Krzesła! Cudne dekoracje na stole to jedno, ale pasujące krzesła są wisienką na torcie. Transparentne są powtórzeniem tafli szkła, nawiązują do wody i są niezwykle subtelne. W całości na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim kompozycja.

ślub nad morzem

ślub nad morzem

ślub nad morzem

ślub nad morzem

ślub nad morzem

SŁODKOŚCI

Słodki bufet zapiera dech w piersi, a jak smakuje. Uwielbiam pracować z Kasią z Cake Me. Jej realizacje są trafione w punkt nie tylko ze smakiem, ale z kolorystyką. Zobaczcie jakie różnorodne słodkości znalazły się w bufecie. Dla każdego coś pysznego. Tort natomiast to prawdziwe dzieło sztuki, prosty, ale wytworny. Całość jest idealnym przedłużeniem ślubnego tematu przewodniego ślubu nad morzem Marty i Andrzeja.

ślub nad morzem

ślub nad morzem

ślub nad morzem

ślub nad morzem

STYLIZACJA PARY MŁODEJ – ŚLUB NAD MORZEM

Marta i Andrzej to piękna para, stylizacje jedynie podkreśliły ich naturalne piękno.

Suknia Marty, naszej Panny Młodej, lekka i zwiewna pasowała idealnie do tafli szkła i morza za oknem. Dodatki nadały charakteru: buciki z elementem koronki i drugie na zmianę z perełkami bardziej glamour. Biżuteria natomiast dodała blasku, a kamienie Swarowskiego sprawdziły się nie tylko w pięknych kadrach, ale dodały niezwykłego uroku i klasy.

Dla Andrzeja wybrałam natomiast szyty na miarę garnitur w dwóch odsłonach i klasyczne buty. W dniu ślubu błyszczy i przyciąga wzrok Panna Młoda, ale Pan Młody musi prezentować się elegancko i stylowo. Z Tailors Club udało nam się osiągnąć zamierzony efekt.

ślub nad morzem

ślub nad morzem

ślub nad morzem

ślub nad morzem

ślub nad morzem

ślub nad morzem

ślub nad morzem

ślub nad morzemślub nad morzem

PARTNERZY EDYTORIALU ŚLUB NAD MORZEM

Organizacja: Wytwórnia Ślubów | Bogna Bojanowska

Zdjęcia: Paula Romanowska

Film: Feel 8 Studio

Lokalizacji: Olivia Star 34 piętro

Suknia ślubna: Mięta Showroom

Garnitur: Tailors Club

Buty Panny Młodej: Yes i Shoe | Ksis Wedding

Buty Pan Młody: Klasyczne Buty

Biżuteria: White Jasmine Accesories

Bielizna Panna Młoda: Marletto Lingerie

Makijaż: Anna Trepa Make Up

Uczesanie: Aleksandra Szymala 

Druki ślubne: Co Nieco Papieru

Dekoracje: Ave Art

Zastawa:  Ślubny Stół

Tort & Candy Bar: Cake Me