Wesele wśród mchu?

Mech dekoracyjny na weselu

Photo credit 1 i 2

Gdy otwierają się drzwi do wspólnej małżeńskiej przyszłości, to jawi się ona nie tylko pięknie, ale i tajemniczo. Nic więc dziwnego, że chciałoby się, aby i weselne dekoracje emanowały tym niezwykłym klimatem – naturalnej radości i pewnej tajemniczości. Taki właśnie efekt można uzyskać dzięki zastosowaniu dekoracyjnego mchu. Sprawia on wrażenie przebywania w naturze, dodając jednocześnie subtelnej elegancji. Pasuje on do wesel urządzanych tak w stylu rustykalnym, jak i nowoczesnym.

 

Mech dekoracyjny na weselu
Photo credit 3 i 4

Mech dekoracyjny na weselu
Photo credit 5 i 6

Mech dekoracyjny na weselu
Photo credit 7 i 8

Mech dekoracyjny, ze swoim zielonym kolorem, fascynuje i koi – nawet podświadomie. Poza tym jest materiałem bardzo wszechstronnym, który może być zastosowany do dekoracji stołów, poduszek na obrączki, winietek…

Mech dekoracyjny na weselu
Photo credit 9 i 10

Mech dekoracyjny na weselu
Photo credit 11

Kto z Was zagra w zielone na weselu?

PS dekoracje ślubne Gdynia

Share

  • Ciekawa forma dekoracji, choć mam wrażenie, ze dosyć odważna 😉

    • Wytwórnia Ślubów

      tak… ciekawe jak pajączki 😉

  • Ooo, ja planuje mchowe dekoracje 🙂

  • AndrzejK

    Pomysł z mchem moim zdaniem jest rewelacyjny i powiem szczerze, że nie wpadłbym nawet na to, aby wykorzystać go jako element dekoracyjny. Jednak dziś w sieci można znaleźć całe mnóstwo wspaniałych pomysłów jak również stron, ułatwiających nam urządzanie wesela, jak np. http://www.filmowanie-wesel.pl/ogloszenia.html,na której możemy znaleźć kamerzystę ze swojej okolicy.

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. Na co dzień mam to szczęście, że moje hobby jest także moją pracą (a może na odwrót?), prowadzę bowiem Wytwórnię Ślubów i PobieramySię.